Авторка перекладу: Світлана
НЕ НАПАДЕМО
Учорашні промови прутіна показують брехуна у всьому його непривабливому вигляді. Причому дещо з того, що ніс цей давно звихнутий громадянин курника, дивує навіть найшаленіших прихильників війни і ставить у глухий кут їхню пресу. Перших – тому, що прутін робить такі самі суперечливі заяви, як і Трумп, якого вони звикли хором висміювати, а другі – бо точно пам’ятають, що вони писали, посилаючись на заяви прутіна та його зграї, а тепер, наводячи його цитати, вони стають прямими співучасниками відвертої брехні.
Так, учора прутін розповідав про те, що в Європі зараз штучно розхитують тему про бажання росії напасти на європейські країни. Він назвав це відвертою маячнею і що таке можуть розповідати лише ті, хто сам бажає ескалувати ситуацію в Європі. Але так само він розповідав про попередження, які надавали США, Велика Британія і НАТО для України напередодні широкомасштабного вторгнення. Як ми пам’ятаємо, сам прутін, його Лавров, Пєсков та інша шушера точнісінько в таких самих висловлюваннях переконували світ у тому, що в них і на думці немає нічого подібного, а всі, хто таке каже, провокують загострення ситуації.

Таке вони розповідали в той момент, коли власні війська вже закінчили зосередження біля кордонів України та перейшли до стадії розгортання. А це означає, що військові мали відповідні плани наступу та були забезпечені всім для його проведення. Ба більше, значна частина північного угруповання російських військ мала напрям удару з території БРСР, а це означає, що про дату початку наступу було повністю поінформовано і керівництво Білорусії. І ось саме в цей час прутін та його зграя видавали саме такі промови.
Щоправда, вплинули вони виключно на зелень, яка заявляла про те, що нічого подібного їхні джерела не повідомляють. Не знаю, що там за джерела в них були, але можу припустити, що такими були Єрмак і Арахамія, які мають дуже широкі зв’язки не просто з курником, а з їхніми спецслужбами. Сподіваюся, що одного разу ці зв’язки зацікавлять відповідні органи, а поки що – про інше.
Як мінімум Фінляндія та Естонія вже не раз робили заяви про те, що лапті ведуть біля їхніх кордонів активне військове будівництво. Причому воно має дуже підозрілий характер – розширення логістичних можливостей, яке робиться перед запланованим наступом. Ну, а навчання «Захід-2025», які проводилися на території БРСР та Калінінградського анклаву, за своєю структурою дуже нагадували те, що відбувалося перед широкомасштабним вторгненням в Україну.
Щоправда, НАТО розгорнуло свої зустрічні навчання і почало перекидання військ безпосередньо до Сувалківського коридору, який вважається найбільш вірогідним напрямом першого удару. І як це не дивно, до порту Осло зайшов американський авіаносець. А як ми знаємо, американські авіаносці ніколи не ходять поодинці і зазвичай їх супроводжує морське угруповання, яке має на своєму борту кілька сотень ракет різного класу. Тож ризик виявився занадто великим, і «навчання» довелося закінчити. Хоча легенда навчань передбачала застосування тактичної ядерної зброї, що мало стримати удари у відповідь військ НАТО.
Але знову ж таки, лапті проводили «навчання» в Білорусії і на своїй території біля наших кордонів теж у кілька хвиль, доки не зважилися на вторгнення. Тож тут аналогія практично повна, а прутінська риторика говорить про те, що плани про напад уже затверджено і зараз просто обирається момент для того, щоб перейти до термінальної фази його підготовки.
Для того щоб побачити цю аналогію, достатньо підняти ворожу пресу за січень-лютий 2022 року і в ній звернути увагу на заяви прутіна і згаданих вище осіб. Аналогія виявиться настільки точною, що не помітити її можна тільки навмисно, як навмисно не помічали підготовки до вторгнення наші любителі косовороток, балалайок та матрьошок. Хоча таке твердження не цілком відповідає реаліям, бо свої сім’ї напередодні вторгнення вони вивезли до теплих країн, де ті перебувають і зараз. Але це – інша історія.
(Далі буде)
Мабуть час ЗСУ таки зрозуміти що слова присяги про службу народу, а не ермаку, мають сенс. І ворогу, тобто ермаку, таки потрібно знести голову із шиї. Задля миру та щастя усіх Українців.