Авторка перекладу: Світлана
Із серії «Проти ночі»
Близько двох місяців тому ентузіастам-розслідувачам таки вдалося встановити, куди поділася ще донедавна щільна ППО курника, бо у стратегічно важливих місцях її не виявилося. Справді, НПЗ, нафтобази та важливі заводи обварили сітками, листовим металом, іконами та мощами. До речі, кажуть, що з мощів роблять освячений і намолений відвар, після чого окроплюють місця для захисту. Але в будь-якому разі, зенітних засобів там так і не з’явилося. Навіть загрозливі написи «Обережно, працює ППО», написані великими церковнослов’янськими літерами на резервуарах ректифікаційних колон, ні до чого доброго не привели.
Але ж випущено ППО було стільки, що її можна було ставити буквально біля кожного палацу олігарха, проте за три з половиною роки війни зенітні війська зносилися, і тому залишилося лише кілька острівців, де спостерігається їх надлишок. І першим номером у цьому недовгому списку є резиденція прутіна «Валдай». Обізнані люди кажуть, що саме там, під поверхнею землі, є дуже міцні гірські породи, в якому і було виготовлено глибоку нору для фюрера, гімнастки та їхнього виводка. Але, як зазвичай, такі комплекси мають і люксову наземну частину, де заведено проводити різноманітні заходи, включаючи прийоми високих (вищих за прутіна) гостей і деякі шоу, які можна було б назвати коротко «Шиза говорить».
По суті, це сольні виступи прутіна, де він «говорить за життя» і навіть може жваво відповідати на заздалегідь узгоджені запитання. Воно, звісно, під тришаровим куполом ППО це робити набагато безпечніше, ніж у будь-якому іншому місці. Просто уявімо, що «уламок» прилетить не прямо в зал, де щось відбувається, а зачепить підстанцію, яка живить комплекс. Поки система переключиться на генератори, світло моргне, а ми ж пам’ятаємо про те, як таке сталося років з десять тому. Валізи були на якійсь відстані, а тому до них ще треба було дійти, щоб не розгубити весь переляк, що утворився від миготіння світла.
Цього разу прутін знає, що його місцезнаходження добре відоме і в результаті все може статися набагато гіршим, ніж місяць тому в Сочі. Тоді прилетіло зовсім поруч, і хоча осколки не долетіли до місця, де був цар, але на ранок публіці пояснювали, що в морі плавають шматки мазуту, підняті з дна моря уламками дронів. І нічого, що колір і запах були не надто звичними. Публіці одразу пояснили, що мазут довго лежав на дні і тому змінив свої властивості, а уламок упав і змінив їх ще раз, у результаті вийшла така несподіванка.
Але наскільки відомо, під час запису виступу прутіна, який вкотре було названо «Валдай», туди нічого не прилетіло, і тому прутін виступив перед заздалегідь відфільтрованою аудиторією зі своїми одкровеннями. Публіка була перевіреною і безпечною настільки, що після зустрічі боброїдка на біс прилаштовувала свого чоловіка, який також був присутній на прутінських бесідах. І ось кілька пунктів, які цього разу були чимось незвичним чи особливо дивним.
Перший пункт, який виявився шоком для споконвічних лаптів, полягає в тому, що прутін особисто двічі просився в НАТО і двічі був звідти посланий за добре відомою адресою.
Другий пункт випливає з першого, і, за його словами, з курником воює все НАТО, а не одна Україна. Гадаю, що така заява багатьох здивувала, бо жодного підрозділу іноземних військ за Україну не воювало і навіть не перетинало кордону України на відміну від того, що близько двох десятків тисяч північних корейців пройшли через фронт і прямо брали участь у війні. А якщо врахувати, хто їм постачає зброю, боєприпаси чи те, що потрібно для зброї, то з нами воює не лише росія, а щонайменше КНДР, Іран та Китай. Але зрозуміло, що брехун розповідає лише те, що потрібно для розведення лоха, і не більше.
(Далі буде)

Нема північної кореї. Е китайській проксі.