Автор: anti-colorados

А це вже викличе інші запитання. Адже коли справа піде до суду, його стануть називати Другим Нюрнбергом і слідом ставити запитання про те, чому цей жах не став предметом розслідування на Нюрнберзькому трибуналі № 1? І відповідь на це запитання виявиться такою дикістю, що її навіть сьогодні не вдасться надягнути на голову. Ми вже писали про це і не будемо повторювати ще раз.

Ну, а якщо ці 100+ тисяч не враховано, то постає питання достовірності дослідження. Адже щойно ти скажеш «А», тебе одразу змусять вимовляти інші літери алфавіту. Якщо ти відмовишся відповідати на запитання, станеш брехуном, і в такому разі весь захід втрачає сенс ще до його початку. Адже це запитання з Дніпрогесом – одне з безлічі. Наприклад, чи увійшли до цих даних ув’язнені в’язниць Західної України, яких розстріляли або закидали гранатами прямо в камерах? А це – тисячі людей. Між іншим, частину ув’язнених так знищили і в Лук’янівській в’язниці, просто про це не згадують. Або, наприклад, чи є в архівах дані про те, скільки людей загинуло в будинках підірваного Хрещатику? А далі – такий величезний стос запитань, що тільки тримайся.

Але навіть усе це виявиться легкою замальовкою до основної теми. Щойно почнеться «розбір польотів» про остаточні дані, дуже швидко з’ясується, що частина населення просто зникла і про причини такого явища немає жодних даних. Але, можливо, такі дані виявляться доступними, і тоді буде видно масштаб репресій уже під час війни. Хіба це можна показати? Напевно, путін розуміє, що цього показувати не можна, і лише з однієї причини. Щойно ця правда стане відома, виявиться, що більшість втрат совка влаштував сам совок у вигляді знищення власного населення.

Тобто можна буде просто навести дві цифри – кількість мирних жителів, загиблих від рук окупаційних військ Третього Рейху, та кількість убитих мирних громадян, яку забезпечив совок. Ось тут усе і стане на місце. Ті жахливі жертви, якими путін і його холуї намагаються витиснути сльозу, насправді забезпечив сам совок, і ті покаянні промови нинішньої Німеччини про те, що вона влаштувала різанину мирняку в совку, втратять будь-який сенс і будуть знущанням зі здорового глузду. Якщо 80 років існує думка про звірства окупанта на території совка, то цього окупанта буде названо на ім’я, і це буде не Рейх.

А тепер ще раз спробуймо окинути поглядом цю картину і запитати себе: чому путін продовжив режим таємності на ці документи до 2045 року, по суті, передавши відповідальність за продовження чи непродовження режиму таємності тим, у чиїх руках будуть ці архіви на той час? Але й це ще не все.

Повертаючись до єдиної цитати Путіна, яку ми тут привели, переборюючи блювотний рефлекс, згадаймо, що коїли «визволителі» з мирняком. Причому вони ж ґвалтували і вбивали не лише німецьких жінок та дітей, а й польських – теж. Вони так мстилися мирному населенню за те, що в бою зазнавали втрат набагато більших, ніж противник, і так воно було з першого дня війни і до останнього. Все це лежить десь поруч і в тих самих архівах.

Що найцікавіше, такі речі фіксувалися і з того боку, а тому «історики» та політичні діячі рф цілком можуть поїхати й поглянути на цю красу за кордоном, і тоді – все стане на місце. Саме ця відкрита можливість обійти грифи таємності совкових архівів вказує на те, що не це для москви є найстрашнішим, а саме те, що совок робив зі своїм власним населенням, бо цих даних більше ніде немає.

А тепер ще раз прочитаймо чорний гумор у назві тексту за підписом путіна, щоб усвідомити глибину цієї чорної діри і те, що ні співіснувати поряд з нею, ні якось змінити її на краще – неможливо. Її можна і потрібно тільки знищити.

Від Svitlana

Один коментар до “Брехня як сенс життя (Частина 3)”
  1. Після цього тексту дуже проситься матеріал про Нюрнберг. Про те, як там прокурори затикали роти нацистським шишкам. Як Руденко пафосно звинувачував німців за те саме, що сам робив на Донеччині. Показував кадри з концтаборів, а вже після Нюрнбергу душив повстання поневолених народів у Степлагу, Кенгирі, Воркуті. І звісно про “крокодилові сльози” британських та американських суддів, які судили одних злочинців, а з іншими були “кращими друзями”. От звідси і почалось те гниття, яке привело до Трампа, Меркель та інших путінферштеєрів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *