Уперше опубліковано: 22.06.2021
Автор: anti-colorados
Авторка перекладу: Світлана
«Десь у сучасній расєї.
– Вітаю вас зі святом 22 червня!
– То цього дня війна ж почалася!
– Ну, правильно. Ми ж її виграли!»
Сучасний анекдот із курсу «Психіатричне кацапознавство»
Кажуть, що ті кілька десятків крокодилів, яких змило з ялтинського крокодилятника, сьогодні всі, як один, вилізли на сухі та видні місця для того, щоб продемонструвати крокодилові сльози з приводу 22 червня. Бо це ж не жарт: уже 80 двадцять других червнів минуло відтоді, коли жаба вступила в протиприродні відносини з гадюкою, внаслідок чого загинули десятки мільйонів людей. Ось про це сьогодні й поговоримо.
Як і очікувалося, сьогодні опубліковано промову путіна під смішною назвою «Бути відкритими, незважаючи на минуле». Зрозуміло, що всю цю маячню писав не він особисто, а творча інтелігенція, яка хизується вся в орденах і медалях на кшталт «Орден фуфла першого ступеня» або «За визволення мозку», і загалом тут немає нічого дивного. «Мемуари Жукова» писав не сам Жуков, а творчий колектив, який продовжував вносити виправлення у «працю» багаторазово і рясно, навіть після смерті «маршала перемоги».
Те ж саме сталося і з мінімемуарами генерального секретаря КПРС Леоніда Ілліча Брежнєва «Мала Земля». У ті часи навіть анекдот був про те, що Брежнєв питав своїх колег, як їм сподобалася книжка, і всі захоплено коментували її так, що ніколи й нічого кращого вони не читали. Зрештою, Брежнєв сказав: «Ти диви, всім подобається! Може, й самому прочитати?»
Тож промову путіну писали такі самі «діячі мистецтв», які не мають уявлення ні про те, про що вони пишуть, ні про те, яку назву вони присвоїли цій «нетлінці». Адже вони вкладають у вуста свого шефа слова «Бути відкритим» після того, як увесь світ обговорює шок швейцарців, які побачили, що для путіна все привезли з собою і після закінчення заходу – все відвезли, навіть сечу і послід цього «відкритого» чи то лелеки, чи то пелікана, хоча ми знаємо, що він – дятел. І цей самий «відкритий тип» закрив більшу частину архівів КПРС та міністерства оборони на строк, коли наступне рішення про зняття таємності або її продовження настане через сто років після подій, які там описано.
Якщо це відкритість, то як вони уявляють собі закритість? Завдяки цьому від імені путіна вони пишуть:
«Хто б не намагався зараз переписати сторінки минулого, правда в тому, що радянський солдат прийшов на землю Німеччини не мстити німцям, а з благородною, великою місією визволителя».
Он як! А, між іншим, уся військова література просто кипіла закликами «Убий фашиста» і подібними гаслами. Практично вся наочна агітація на той час якраз і показувала момент убивства, а не визволення. А те, що коїли більшовики на землі, яку «звільняли», пам’ятають місцеві жителі, а совки – нічого не знають просто тому, що самі «визволителі» про це мовчали, щоб не поїхати на Колиму, а документи, що проливають світло на те, як відбувалося «звільнення», якраз наглухо засекречено, і сам путін, розуміючи, яка бомба рвоне, якщо все це показати без казок і частівок, приклав до цього свою руку.
А те, що він називає «переписуванням історії», вона – історія і є, бо заснована на документах, свідченнях і показах, а не ось таких парадних речах. Але путін все життя був брехуном, і немає жодних сумнівів у тому, що і в могилу піде брехуном, приховавши і засекретивши правду про ту війну.
(Далі буде)
