Тут ось що цікаво: привезений з Туреччини бензин і дизель вивантажили в порту приймання і почали його возити в Керч, заливаючи в припортове сховище, а звідти – заливаючи в залізничні цистерни. В цей момент усі транспортні сегменти було заповнено пальним, а тому удари, що посипалися, були не тільки руйнівними самі по собі, а й стали причиною горіння всього цього добра, включаючи і три пороми з «наливниками». А це вже говорить про те, що Сили оборони повністю перехопили ініціативу в небі над найважливішими локаціями Криму і цілком можуть влаштувати одночасні удари відразу по всьому ланцюжку постачань.
Що характерно, читаючи ці повідомлення, ми вже не звертаємо уваги на те, що кожен такий удар попутно супроводжується винесенням ще однієї партії ППО. Симптоматично, що саме в Криму наші дрони атакують уже не лише радари комплексів ЗРК, а й пускові установки. Тобто йде процес добивання. Спочатку в них вирвали найцінніше – РЛС, а потім – пускові з ракетами. Це вже стало рутиною і часто залишається за кадром, а, між іншим, у ворожих військових саме ППО стала найболючішою темою. І чим більше її виноситься, тим чистішим і вільнішим стає небо для наших добрих птахів.
І тут постає запитання, яке, напевно, вже спливло у кожного, хоча, можливо, й не формалізувалося остаточно. Якщо наші пташки так упевнено працюють над усім Кримом і, як тепер уже зрозуміло – в найдальшому його кутку – в Керчі, то чому не завдано ударів по двох ключових об’єктах, а саме – Керченському суднобудівному заводу та Керченському мосту? Щодо суднобудівного заводу питання не риторичне, бо просто зараз там іде будівництво двох кораблів, які формують собою новий для лаптів клас десантних кораблів «Хочу бути «Містралем».
На це запитання відповідь є. Ворог вкладає в це будівництво гігантські кошти, і один з кораблів вже має більш-менш пристойний вигляд, а складання іншого ще тільки починається. Але наскільки можна зрозуміти, лапті поки що так і не вирішили, які силові установки вони будуть ставити. Поки що їх немає в принципі. З цієї причини атакувати залізяки просто немає сенсу, і навпаки, є сенс подивитися, де вони візьмуть двигуни.
А от коли вони витратять на будівництво максимум коштів, можна йти в гості. Зет-блогери зараз б’ють на сполох з приводу того, що якийсь ідіот наважився на таке будівництво в Криму, але, як кажуть, «кошти вже освоєно», і тому в разі прильоту та знищення посудини всі витрати буде списано легко й невимушено. Друзі прутіна знають, як це робиться. Тому поспіх там не потрібен точно.
Ну, а щодо Керченського мосту, то тут, мабуть, працює інший сенс. У ворога повинні здати нерви, і він дасть команду везти мостом пальне та боєприпаси. Щойно це станеться, питання атаки мосту набере повної актуальності. А тим часом обрізаються інші мости, і один із них сьогодні перестав існувати на півночі Криму.

І все це нагадує репетицію того, як правильно організувати повну блокаду цілого регіону курника. Саме на прикладі Криму відпрацьовуються ці технології, і щось нам підказує, що відрізаним виявиться не тільки Крим, а й, можливо – весь південь курника, включаючи Північний Кавказ. Навіть не найщільніша блокада, безумовно, приведе там до дуже бурхливих і стрімких процесів. Але поки що все треба відпрацювати у Криму, що з успіхом і робиться.
Мабуть колеги не звернули уваги чи не помітили,але у белгородському паблику з попередженнями про “ракетні загрози”та “загрози БПЛА” вперше пройшло повідомлення “Загроза з боку авіаціі “,тобто наші літаки почали працювати біля Харкову…