Скажімо так, на тлі загальної тривоги лаптів, які все частіше спостерігають щось, що вибухає або горить уже на їхній власній території, такі заяви слугують чимось на кшталт підвищувального коефіцієнта. З одного боку, лапті самі все бачать і навіть перестають ставити питання у стилі: «А нас-то за що?» або «Де наше ППО?», а з іншого — вони бачать, як навіть у фігур калібру губернатора нерви здають прямо в нижню частину гардероба. Усе це разом узяте призводить нехай поки й не до паніки, але до дуже нехорошого відчуття, що лисий дідусь, який править ними верхи на Кабаєвій, веде їх кудись не туди. Тому, щоб присоромити панікерів і підбадьорити публіку, анонімний, але яскравий діяч так прокоментував промову Брянського губернатора:

«Чув, що в Москві подібні заклики вважають зрадницькими. Чи може людина, яка плаче через те, що ми обстріляли ворога, очолювати прифронтовий регіон? Я сумніваюся… я просто хочу, щоб нами керувала людина, яка відповідає вимогам воєнного часу».

Знову ж таки, завзяття царських холуїв іноді вилазить боком, оскільки сам цар на п’ятий рік подій так і не наважився назвати це війною, а продовжує називати це «сво». А тут холуй розповідає про якийсь воєнний час. Якщо немає війни, то немає і воєнного часу. Усе добре, і нічого тут розводити якісь дивні балачки. Ще питання, хто тут сильніше «палить контору» — гауляйтер чи анонім.

Загалом, як не крути, а висловлені та мовчазні питання до влади починаються з одного й того самого, а саме — де ППО? Але там же не розповідають про те, що різного ґатунку зенітні установки цілими компаніями виносяться щодня. Причому це не голослівні заяви Сил оборони України, а документально підтверджені події, які цілком можна подивитися на відео. Телеграм зараз просто завалений такими сюжетами, знятими з бортових камер дронів. Не в останню чергу Телеграм там блокують саме для того, щоб публіка не бачила цієї масової страти їхнього ППО.

Буквально цієї ночі на території тимчасово окупованої Луганської області добрі птахи рознесли в мотлох дуже цікавий склад боєприпасів. З огляду на те, як там розгорталася вторинна детонація, фахівці впевнено кажуть, що вибухають ракети ППО. Тож під ніж ідуть як самі системи озброєнь, так і склади боєприпасів до них. Ось ППО вже не вистачає навіть на пафосні місця, де все має бути за вищим розрядом.

У зв’язку з цим дуже цікаво виглядає повідомлення інформованого джерела про різку зміну смаків фюрера. Як ми пам’ятаємо, у недалекому минулому прутін більшу частину свого часу проводив у сочинській резиденції. Особливо це було справедливо для осені, зими та весни, коли цар волів перебувати в теплі субтропічного клімату, ближче до моря. І ось тепер про це пишуть таке, що варто навести повною цитатою:

«Тут ось окремі пабліки звернули увагу на плани ФСО встановити охоронну зону навколо резиденції путіна “Бочаров ручєй” у Сочі. Її площа складе понад три квадратні кілометри, а межі проходитимуть і по землі, і на морі. Але не це головне. Джерела в Кремлі кажуть, що президент не планує відвідувати цю резиденцію найближчим часом із міркувань безпеки.

“Йому не дає спокою історія з розлитим мазутом. Усе ж президент хоче відпочивати добре, а не з ризиком для здоров’я. Але головна небезпека — це ворожі обстріли. Удари дронів неодноразово припадали по Сочі та Краснодарському краю в цілому”, — зазначило джерело.

Один зі співрозмовників натякнув, що Володимир Володимирович хоче побудувати нову резиденцію, але розмістити її подалі від ворожих кордонів. Точне місце розташування поки не розкривається. Як і терміни будівництва».

Тобто навіть із максимальним рівнем захисту навіть фюрер не почувається в безпеці. Єдиним засобом, який має вберегти його тушку від можливості відчути на собі приліт, є відстань. Очевидно, що цар має реальне уявлення про свою ППО як у плані кількості, так і в плані якості, а тому — треба тікати якомога далі. Але лаптям тікати нікуди, ось вони зараз і мізкують, як жити далі.

8 коментар до “Польоти добрих птахів (Частина 2)”
  1. Нехай будує та не одну, а десяток чи навiть сотню.
    Чим бiльше туди пiде коштiв, тим менш буде залишатись на все iнше.

  2. А не називання війни війною кажуть зумовлене документами ООН. Якщо ніхто не оголосив офіційно війну то це вважається збройним конфліктом. А якщо оголосив то війною. І при цьому хто перший оголосив той агресор. І відповідно до ньго вживаються автоматично міжнародні санкціїї, включно з забороною постачати зброю. Причому якщо Ураїна оголосить війну росії автоматично стане агресором.
    Так це насправді чи ні не знаю. Але якщо так то дійсно щось пробзділось у королевстві ООН.

    1. Агресор той, хто виконав умови резолюції ООН 3314, від 1974р. А зокрема в ст.6, якщо не плутаю, так і написано – “а хто буде гратися з тлумаченнями – той пі… сорі, кацап!”

  3. Джохар Дудаєв, як Перший Президент Ічкерії, попереджав:
    “Самая большая ошибка – это пренебречь украинцами. Посчитать украинцев слабыми. Обидеть украинцев. Никогда не обижайте украинцев. Украинцы никогда не бывают так слабы, как вам кажется. Не дай Всемогущий Аллах изгнать украинцев или отобрать что-то у украинцев. Украинцы всегда возвращаются. Украинцы вернутся и вернут своё. Но когда украинцы возвращаются, они не умеют рассчитывать силу и применять её пропорционально. Они сметают всё на своём пути. Не обижайте украинцев. Иначе, когда украинцы вернутся на землю, где похоронены их предки, то живущие на этой земле будут завидовать мёртвым”.
    Смерть, московітам та їх найманцям, в Україні!!

  4. «СПІВВІДНОШЕННЯ ПОНЯТЬ «ВОЄННИЙ СТАН»
    ТА «СТАН ВІЙНИ» ЗА ЗАКОНОДАВСТВОМ УКРАЇНИ» (С)

    Тема дослідження – співвідношення понять «воєнний стан» та «стан війни» є однією з найважливіших у сучасній правовій та політичній дискусії, особливо в контексті триваючої збройної агресії проти України. Ці терміни, хоч і взаємопов’язані, мають чіткі відмінності у своєму правовому змісті, міжнародному та національному застосуванні, а також у практичних наслідках. Ця робота присвячена дослідженню співвідношення та правових наслідків понять «воєнний стан» і «стан війни» у сучасному міжнародному та національному законодавстві з особливим акцентом на досвід України в умовах повномасштабної збройної агресії. Також у роботі здійснюється аналіз міжнародно-правових норм, що регулюють початок та ведення війни, та обґрунтовується, чому формальні оголошення війни майже зникли з міжнародної практики після прийняття Статуту ООН.(с)
    Буде корисною ця інформація!!
    https://applaw.net/index.php/journal/article/download/859/719

  5. чому формальні оголошення війни майже зникли з міжнародної практики після прийняття Статуту ООН
    ==============================
    тому що усі почали вважати себе особливо обдарованими з хитрими дупами забувши таке поняття як честь.
    закінчився час лицарів, прийшла ера торгашів.
    навіть стара Ліга Націй мала більше розуміння честі та заліза у яйцях ніж нинішня організація особливих невігласів й спромоглася відкрито вигнати як німців так й кацапів зі своїх рядів.

  6. Один из собеседников намекнул, что Владимир Владимирович хочет построить новое жилище, но разместить его подальше от границ противника.
    Новая Земля – самое то. И море рядом. Даже не море, а целый океан.

  7. Якщо додати, що добрі птахи завітали одразу в декілька областей московії, в тому числі і в московську, то привидів для занепокоєння у них достатньо.

Коментарі закриті.