НАФТОБАЗА

Напевно, ця ніч стала для лаптів якоюсь особливою, нехай вони це поки що ніяк не виразили у текстах та відео. Справді, нещодавно сили оборони України уразили вузлову насосну станцію нафтопроводу в Тихорєцьку, який качає нафту до новоросійського експортного терміналу. Тоді супутникові знімки показали, що під ударом опинилися два гігантські резервуари з паливом. Саме вони давали таку потужну «шапку», що її було добре видно з космосу. Але ці ж знімки показали, що там є ще кілька резервуарів такої самої місткості, і вони, з усією очевидністю, не були охоплені турботою добрих птахів.

Мабуть, тут були застосовані технології, які не дають полум’ю перекинутися з однієї ємності на іншу, а можливо, дрони вдарили зверху, а не в центральну чи нижню частину резервуара так, щоб паливо розтеклося по великій площі і своїм горінням затягнуло в кумедний хоровод й інші резервуари. Але хай там як, цієї ночі по тій самій локації знову прилетіли добрі птахи, яких ворог звично називає «уламками», і барвисте вогняне шоу там спалахнуло з новою силою.

Поки що невідомо про те, скільки нових ємностей вдалося уразити і, відповідно, скільки з них залишилося на наступний раз, але місцеві жителі дуже вражені цим шоу, з подивом виявляючи суттєві розбіжності між виглядом війни, яку вони спостерігають на власні очі, і тим, що показує телевізор. До речі, вони напевно знають, що таке «уламок» і як він літає. У будь-якому разі, деякі з них починають про щось здогадуватися, тільки ніяк не можуть зрозуміти, про що саме. Адже цар — усе той самий, та й телевізор — на місці, але враження зовсім інші.

БЄЛГОРОД

Останні події якось відсунули на другий план місце, де сили оборони створили для курника демонстратор того, на що він поступово перетвориться, якщо вони зрештою не вкладуть схибленого діда в його секретні валізи, причому — частинами. Йдеться про Бєлгород. У зв’язку з невеликою відстанню від нашого кордону, а також з огляду на те, що звідти кілька років поспіль летіло по Харкову, це місто стало таким собі анонсом розплати за все те, що лапті накоїли в Україні. Як ми знаємо, туди жорстко і багаторазово прилітало до такої міри, що в місті відключалося все — від електрики до каналізації.

Між іншим, бєлгородський гауляйтер став першим, хто публічно заявив про те, що треба або ставити глуху ППО, щоб нічого не могло долетіти хоча б до обласного центру, або необхідно припиняти обстріли України, оскільки удари у відповідь стають просто катастрофічними. І як ми знаємо, естафету нещодавно підхопив гауляйтер брянської області, який виступив рівно з такою самою заявою і вчора додав чергову порцію, яка виглядає наступним чином:

«Олександр Васильович вранці в суботу, коли дізнався, що ми обстріляли Київ та інші ворожі міста, не зміг стримати сліз. Образився на те, що до нього зовсім не прислухалися, хоча він дзвонив у москву з відповідними проханнями. Казав, що тепер точно будуть нас у відповідь сильно бомбити, люди знову можуть загинути. Шкода було на нього дивитися».

За це його в москві називають зрадником і пропонують або посадити, або відправити у штурмовики, але тут уже справа не в гауляйтері, а в тренді, який охопив таку публіку. Їм уже зрозуміло, що безкарні удари по Україні залишилися в минулому і що далі буде як у казці: чим далі, тим страшніше.

Далі буде

Сальвадор Далі
Один коментар до “Польоти добрих птахів (Частина 1)”
  1. На голови московитів, за їх криваві злочини в Україні з 2014 року, сходить благодатний вогонь покарання від Українців!! Українців терплячі, але до відповіді, дуже гарячі!!
    Джохар Дудаєв, як Перший Президент Ічкерії, попереджав:
    “Самая большая ошибка – это пренебречь украинцами. Посчитать украинцев слабыми. Обидеть украинцев. Никогда не обижайте украинцев. Украинцы никогда не бывают так слабы, как вам кажется. Не дай Всемогущий Аллах изгнать украинцев или отобрать что-то у украинцев. Украинцы всегда возвращаются. Украинцы вернутся и вернут своё. Но когда украинцы возвращаются, они не умеют рассчитывать силу и применять её пропорционально. Они сметают всё на своём пути. Не обижайте украинцев. Иначе, когда украинцы вернутся на землю, где похоронены их предки, то живущие на этой земле будут завидовать мёртвым”.
    Смерть, московітам та їх найманцям, в Україні!!

Коментарі закриті.