Це – розгубленість, на межі відчаю. Адже коли вони гатили по суднах із зерном, що йшли з наших портів, усе було прогнозовано і нормально, і не викликало в них жодного занепокоєння. А тепер – он воно як. Анонім, який поділився своїми міркуваннями на цю тему з відомим ТГ-каналом лаптів, теж не може підібрати правильних слів для того, щоб не мати собі проблем і водночас висловити свої почуття з цього приводу:
«Раніше стало набагато складніше використовувати Чорноморський флот. Він фактично перетворився на проблему і був здебільшого перекинутий до Новоросійська… З військової точки зору це, звісно, не поразка, але суттєва проблема. Що стосується економіки – нещодавні удари по Новоросійську тимчасово ускладнили перевалку нафти та нафтопродуктів».
У них якось у голові не вкладається, що хтось, крім них, може завдавати ефективних ударів по їхньому військовому й комерційному флоту, портовій інфраструктурі та всьому іншому, що робили вони майже чотири роки поспіль. І ось тепер вони зіткнулися з новою реальністю, вплинути силою на яку вони не в змозі, і тому почали міркувати наступним чином:
«Ключовим завданням зараз є дипломатична робота над публічною міжнародною реакцією. Інакше подібні інциденти можуть продовжитися і надалі. Це може суттєво вплинути на можливості постачати російські нафту та нафтопродукти по світу».
Причому, це ж саме джерело, лише пів року тому, цитувало інших анонімів, які самовпевнено розмірковували про те, що без особливого напруження можуть воювати і 10, і 20 років. Тепер же вони розмірковують про те, що треба докладати якихось дипломатичних зусиль. А як же флот? Самі ж казали, що мають двох союзників – армію і флот. А що ж сталося з флотом? І що сталося з можливістю воювати 30 років? Що характерно, ще одне джерело тепер пише про те, що прутін сам не знає, наскільки вистачить духу воювати у такому ключі, оскільки наводить такі дані:
«Ельвіра Набіулліна в понеділок, 1 грудня, має зустрітися з путіним. Ця зустріч має відбутися до того, як до москви приїдуть Віткофф і Кушнер, говорить наше джерело. “Ймовірно, президент хоче розуміти, що реально відбувається в економіці. І як довго ще можна продовжувати “СВО””, – сказало джерело в АП».
Ситуація виглядає, як у відомому сонеті Петрарки:
«Плачуть, Богу моляться, не шкодуючи сліз Крокодил не ловиться, не росте кокос»
У сенсі – ракети вибухають, танкери горять, нафтові термінали та НПЗ стають у позу рака, а флот притиснувся до берега і передає йому своє тремтіння. Тому цар вирішив вийти зі своєї паралельної реальності та запитати в Ельвіри, скільки вони ще можуть протягнути. А це ж усе прекрасно бачать і розуміють, що цар таки вирішив злізти з білого коня та на якийсь час пригасити власну шизу, щоб послухати новини реального світу, а публіці ці новини вже розповіли:
«Попередня дата введення карток на продукти для окремих категорій населення росії – 16 лютого 2026 року… Продуктові сертифікати ми майже точно запровадимо з 16 лютого, не пізніше. У цей час якраз очікується непростий період в економіці. І всі необхідні законодавчі зміни встигнемо ухвалити».
Тобто, бадьорі казки діда можна слухати або можна не слухати, але два танкери за ніч – реальність. Картки на їжу – найближча перспектива. Щотижневі атаки новоросійського терміналу – кошмарна реальність, і тепер усе це вибудовується в одну лінію: до і після.
а з продовольчими картками – поспішили!
Найкраща дата – це 24 лютого, а не 16 хвєвраля!
Хоча не факт, що ті папірці/картки зможуть чимось забезпечити…
Окрім сирої нафти
Тут у контексті згаданого зернового коридору ще одне цікаве питання виникає. І відповідь на нього дав міністр транспорту та інфраструктури Туреччини: так, танкери було атаковано в територіальних водах Туреччини. https://www.turkishminute.com/2025/11/29/ukraine-behind-black-sea-tanker-attacks-turkish-officials-report-second-strike/ І при цьому якогось збудження з боку Туреччини не спостерігається. Тобто, ходити під прикриттям турецьких територіальних вод в кацапів не вийде.
А ще спільне з Україною виробництво морських дронів розгортають Греція та Литва. І якщо дії українських дронів у територіальних водах Туреччини вже OK, то кацапам слід уже почати хвилюватися за їхні танкери, які ходять через Суецький канал та Балтійське море до Усть-Луги.
Так, шановний anti-colorados, цей перехід з одного стану в інший дуже цікавий. В ЗСУ вже видавали картонні коробкі, в які бажаючи могли запакувати свою “цивілку” та відправити додому (на початку 90-це було дуже актуальне).
Перший день “широкомаштабкі” розпочався одразу після опівночи, коли всі гвинтокрили раптово піднялися в повітря, а пернед тим військові з мого під’їзду побігли до частин. Усе інше було згодом: пошуки бомбосховища для сім’ї, похід до військкомату і вимога всім “60+” не заважати роботі та інше.
“самоустранєніє”. певне маєм новий мем.
щодо совкової армії. пригадую таку собі писанину під назвою “Кирза” з кацапського удаффкому. якась в/ч в сраці світу, в роки розпаду союзу. в одній з частин автор писав, що майже відразу після розпаду якась кількість призовників розбіглась в сзч, а далі по своїх країнах дослужувати. в основному балтійці та “хохли”. писав так, як наче його це якось образило. хоча, зважаючи на решту його текстів, ніц дивного в тих сзч не бачу.
Самоустранєніє – це не новий мем. Ще у совєтській армії це слово широко вживалось у офіційних документах на кшталт “за самоустранение от исполнения своих должностньіх обязанностей лишить звания младший сержант”…
Сучасні танкери (а уражений біля Туреччини Virat побудовано у 2018) не так вже і легко втопити. В зоні розміщення нафти вони мають подвійний корпус з відстанню між зовнішнім та внутрішнім бортами від 1 до 3 метрів. Товщина сталі 10-20мм. Таке тільки торпедою можна. А от в зоні корми, де машинне відділення такого нема. Там одинарна сталь 6-12мм. І от саме туди влупили. Результат: пожежа і потрапляння води в МО. Легким рухом безпілотника танкер перетворюється в баржу. Перспективи ремонту для підсанкційного судна близькі до 0. Екологічної катастрофи нема. Ніхто не постраждав. А нафту воно, скоріше за все, більше возити не буде. Ідеальна робота.
Москалі вже збираються звертатись у міжнародний суд по факту “піратства” проти цивільних кораблів нейтральних країн.
Як припекло віддразу про міжнародне право згадали.