Тепер щодо його заяви про похід на передову. Який із нього юрист, особисто мені давно і остаточно зрозуміло, але через те що він активно обертався у середовищі шоу-бізнесу, а нинішня влада практично суцільно вийшла зі стендап-шоу, яке є різновидом естрадно-циркового жанру, то треба розуміти, що перед нами – лицедії. Погано чи добре, але вони володіють прийомами, що дозволяють маніпулювати суспільною свідомістю. А як ми пам’ятаємо, ще Йозеф Геббельс казав: «Дайте мені ЗМІ, і я з будь-якого народу зроблю стадо свиней». Власне, постсовкове стендаперство діяло саме в цьому напрямі, досягаючи разючих успіхів.

Про це – перша сьогоднішня стаття, написана десять років тому і присвячена «задорновщині». Тоді ми собі навіть уявити не могли, що щось подібне прийде до влади в Україні, але вже як є. Так от, усе те, що говорять на публіку ці діячі, не варте ламаного гроша. Просто пригадаймо відомий вислів: «Я з Єрмаком прийшов, я з Єрмаком і піду». І ось Єрмак пішов, і… і нічого. Як і слід було очікувати, це була абсолютно пуста тріпотня, як нею були й пояснення про те, що пацієнт був ні фіга собі яким патріотом та діяв на користь України.

Вибити з публіки сміх чи сльозу – це в них як водиться. Звідси – імітація неголених портретів, насправді доглянутих дорогими барбершоперами, треніки, кольори хакі та розповіді про те, як вони бігали центром Києва та відстрілювали диверсантів «Мівіною» та скумбрією. Цю тезу легко перевірити шляхом порівняння. Ми ж знаємо про те, що квартальні, співаки ротом та інші діячі вважаються військовослужбовцями. Мало того, вони навіть нагороди отримують за доблесне володіння балалайкою або рекорди зі спітнілих стрибків з мікрофоном по сцені. Тож тут є варіанти.

Усі ці «акробаты и шуты» знають, як правильно прилаштуватися, щоб було тепло й ситно. Інша справа, що, мабуть, ця ситуація виглядає так, що кроту тікати нікуди, інакше він би міг піти шляхом численної публіки лілового кольору, яка «зробила ноги» і зараз живе десь на березі моря в Іспанії, наприклад, куди косяками їздять на гастролі наші «естрадні зірки». Вони знають, де знаходяться поклади патріотів та колишніх державних діячів, які бадьоро розсікали в дорогих вишиванках. А тепер вони один одного вітають звичним «Буенос діас». У крота цей варіант не спрацьовує, бо там його можуть прийняти в теплі руки правоохоронних органів, настільки там добре знають про його чесність та порядність.

Ну, й останнє. З давніх-давен повелося так, що діячі нашої влади, які прокралися та оскандалилися, будь-які розслідування їхньої діяльності завжди кваліфікують як політичне замовлення та репресії. І ось іще нічого невідомо про те, що там наважилися нарити правоохоронці під час дивних обшуків, але пацієнт уже позначив свою ситуацію як «готовність до репресій». Якось це вийшло у вигляді фальш-старту.

Але якщо він усе ж таки справді опиниться на передовій і буде боротися зі зброєю в руках, а не шукати можливості перейти на той бік, то тут можна сказати про те, що все, що він накоїв за ці роки, навряд чи можна змити кров’ю. Єдине, що хотів би зазначити у зв’язку з цим, – то це те, що певна частина відомих депутатів ВР ще тих славних часів, коли зелень не залила собою все, справді воюють без дурнів і як належить. І йдеться не лише про Олега Ляшка, про якого писала преса, – є й інші відомі політичні діячі. Причому про те, що вони справді воюють, і воюють добре, самі вони взагалі нічого не розповідають, а дізнатися про це вдається випадково з достовірних джерел.

Будемо вважати, що тему конкретного крота на цьому закрито, і якщо у правоохоронних органів вистачить духу, то тепер – м’яч на їхньому полі. Ну, а нам – рухатись далі і робити те, що потрібно і що в наших силах.

19 коментар до “Закриваючи тему підґрунтової зоології (Частина 2)”
  1. Насправді, у разі його реального відсторонення від влади, у фізичному знищенні крота зацікавлені як блазень, так і гебня. Як казали в старому совковому фільмі: “Он слішком мноґо знал”.

  2. Цікаво було б дізнатися хто дав команду “фас” НАБУ. Бо не вірю я в те що наші так звані “правоохоронці” діяли самостійно як прописано у законах.

  3. Згадаєте мої слова: Зєля зробить Єрмака якимось радником,бо дуже вже міцно блазень був насаджений на його руку,був практично дуеньєю,де Зєля там і кріт. А тепер Зєля виглядає як здутий презерватив. А зрештою, “вскритіє покаже“.

    1. > Згадаєте мої слова: Зєля зробить Єрмака якимось радником,
       
      Залежить від того, наскільки міцно НАБУ візьме того за яйця. Може й не вийти радником. Можливо, доведеться евакуювати через наших чесних прикордонників кудись до ОАЕ чи Саудівської Аравії, бо в ЄС дійсно затишно не буде (хіба що в камері, або в труні).

  4. Думаю, він просто намагається повторити номер Романа Насірова, щоби «пропєтлять» від правосуддя, бо картаті ковдри вже таки не працюють. Сергій Гайдай теж, до речі, брався за цей номер.
     
    P.S. Щодо політиків, які воюють, Тетяна Чорновол висловила готовність взяти його бійцем до своєї чоти: https://www.facebook.com/tchornovol/posts/готова-взяти-єрмака-у-свій-взвод-я-без-іронії-та-сарказму-реально-мені-потрібні-/24797235626645760/
    Написала, що без сарказму й іронії. Дійсно, іронію й сарказм у цій ситуації забезпечить сам кріт.

    1. Мені ясно одне : довго він не житиме,буде другий Андрюша Портнов,хіба татко спробує порішать.

      1. мрію побачити зермакаку підлеглим Тетяни Чорновіл. Тут є місце для будь-яких карколомних поворотів сюжету. Наприклад, зермафродіт несе Стугну на точку пострілу.

  5. в любом случае- его “теплое” место у трона навсегда забронировано Конторой Глубокого Бурения. Они во все времена туда закладывали туда свои консервы Литвин, Медведчук, Табачник, Льовочкин и т д. Сам х*ло двинул в большую политику именно с этого торчка. А Медведчука туда высадили после “Украина без Кучмы!”, теперь увидим замену консервы после этого скандала!!

  6. Як на мене, то зараз відбувається “битва” за повноваження Президента України, бо в.о. Зе грає лише декораційну роль на Київських пагорбах.

  7. Дуже дивно читати про д’Єрмака, що він “неук, профан, ларьочнік” і т.і. А закінчив він Київський НУ ім.Шевченка і має диплом юриста з міжнародного приватного права. Та й дурень не зміг би під себе прогнути державну машину. А те що йому так вдалося говорить про те, що він має найвищій статус серед всіх інших кротів в Україні. Тобто він не дурень і не простий ларьочнік. Це ворог, і все що він робе, це не по дурості і не через некомпетентність, а чітко виписаний план. Власне й Пуйло такої ж думки, що все йде по плану. Його й ще не просто так буде здихатись, якщо не нарветься на “ворожу ДРГ”. Зараз саме влучний момент, бо є до нього боржок від розвідників…

    1. Не згідний з Вами, що вони не є “неуками, профанами, ларьочніками”. Вони такими були, є і будуть на державних посадах. Але не є дурними для робленя шахрайства заради особистого збагачення і відтворення диктатурно-мафіозного режиму для збереження себе. Країні та громадянам від цього кепсько(м’який вираз). Коли читаємо, що диктатори усіх країн збирають навколо себе собі подібних, то кого назбирали до мафіозної вертикалі зе-єрмака? Від корабельних сосен, масажисток бань до міжнародних злочинців, шахраїв, які з’їжаються до Києва, щоб купити посаду, увійти в схему дерибану усього. Вони, злочинці, шахраї(Ви можете їх називати розумними) мають один хист – дурити, щоб заволодіти майном, грошима. Якщо умовний єрмак, міндіч, зеленьський мають гарвардський диплом по дантології, це ж означатиме, що Ви підете до них в кабінет стоматології лікувати зуби? Вони ж розумні, мають диплома, та нічого, що всі виходють з кабінету без щелепи, грошів.
      Ворог вже немає плану, але має напрямок, колію своїх дій. План – це окреслений в числах, вивірений у підписах розпис і усе по пунктах. План у орків був до 02.24.2022. А тепер весь їх план по колії.

  8. Тема підгрунтовної зоології на жаль не закрита. Уважно слідкуємо, кого пуйло приставить до блазня у якості надійної опори. Оман же треба виконувати. Я не розділяю радості, все не скінчилось, а партія просто перейшла у ендшпіль.
    На мій погляд зараз головне знищити помийну яму під назвою зелений марафон на ТБ.

  9. На мою думку Тетяна Чорновол погарячкувала. Мати такого прохіндея в підрозділі небажано.

  10. пацієнт уже позначив свою ситуацію як «готовність до репресій» – от цікаво, а від кого він чекає репресій? Від системи яку кілька років послідовно будував власноруч? Куди ще вчора розставляв людей, що виконають будь який злочинний наказ? А де ж упевненість у справедливому розслідуванні? У справедливому суді? Мабуть щось знає, як воно спрацює 🙂

  11. Чомусь ніхто не звернув уваги на те, що пан Єрмак, заявивши, що їде на фронт, жодним словом не обмовився про те, на чиєму боці він планує воювати. Може, пані Чорновол взагалі дарма переймається, підшукуючи йому гідну вакансію.

  12. У єрмака немає президентської недоторканності, власне її немає ні в кого, окрім президента. Особисто я бачу в цьому фарсі укріплення позицій царя, який позбувається оточення, як Сталін гнобив товаришів.
    Учень або переріс вчителя і багато чого собі вообража, або вийшов з-під контролю, і цілком можливо, що може “скуштувати х…”(с) пардон, Новачка в мівіні..
    Я не сжеру стіко попкорну.

  13. Щодо заявлених довгоочікуваних репресій. Якщо буде збір йому на мотузку і мило, я в грі.
    І кума теж.

Коментарі закриті.