Авторка перекладу: Світлана
Продовження теми про звільнення крота не планувалося апріорі тому, що тут якраз підходить принцип «Загинув Максим, та й фіг з ним», але продовження зумовив сам пацієнт і, власне, колеги, що коментували попередній текст. Спочатку про колег, які сумніваються в тому, що це – гарна новина. Так от, якщо відкинути решту, а розглянути ситуацію в плані військової допомоги чи постачань зброї ЗСУ, то тут слід враховувати два моменти.
Перший. Зі Штатів кілька років поспіль просили, щоб Україна не надсилала цього пацієнта як голову делегації, тому що їхня розвідка дала щодо нього жорстко негативні дані. Тому обговорювати при ньому питання, закриті найвищими грифами таємності, вони не бажають. Ба більше, американській пресі злили частину інформації про пацієнта, і та просто не залишила на ньому живого місця. Після цього лише альтернативно обдарований пацієнт може відправити на переговори цю «червону ганчірку».
Другий момент стосується європейських партнерів. Вони буквально вимагали прибрати з найвищих ешелонів влади повністю скомпрометованих осіб. Вони не наголошують на відносинах цих осіб з москвою, а окреслюють характеристику поняттям «корупціонери», хоча це вже м’якша характеристика. Але в будь-якому разі, європейці поставили умову: для продовження військової та політичної підтримки України – прибрати найодіозніших фігурантів списку шкідливих особин.
Простіше кажучи, прибирання крота з Банкової вже стало бар’єром для військової допомоги ЗСУ і його, нарешті, прибрали. Не знаю, як влаштовано хід думок у колег, але особисто для мене це – вкрай позитивна новина. Зелень змушена виконувати умови партнерів, чого раніше не робила. Плюс до того, кріт побудував під себе вертикаль влади, і тепер з’являються варіанти, про які раніше не могло бути й мови.
І ще одне. У крота з нашими військовими пішла жорстка заруба у форматі «Або я, або вони». Як тепер можна зрозуміти, у військових пальці розчепірилися ширше, і це для мене ще один позитивний аргумент. Це не повний список, але навіть наведених двох пунктів достатньо для того, щоб я дав цій події позитивну оцінку, ну, а кожен може оцінювати це так, як вважає за потрібне.
Тепер кілька слів про те, чому довелося продовжити цю тему. Ідучи, кріт штовхнув слізну промову про те, що він – чесна і порядна людина і що він планує піти воювати на передову, і плюс до того, він готовий до будь-яких репресій. Так от, тут програється вся суть зелені, з її невіглаством та апломбом. Справа в тому, що нормальна людина не виходитиме на публіку і не штовхатиме промову: «Дивіться сюди! Ось перед вами чесна та порядна людина». Саме ці якості оцінює оточення, і такого висновку можна дійти тільки за сукупністю думок переважної більшості цього самого оточення.
А як ми знаємо, наші партнери мають діаметрально протилежну думку, і, скажімо так, у колі мого живого та віртуального спілкування немає жодної людини, хто б дав кротові таку оцінку, яку він дав сам собі. Простіше кажучи, він міг розповідати будь-що, але не торкатися тем чесності, порядності, розуму чи краси, наприклад. Це показує рівень інтелекту й виховання. Публічною може бути лише самокритика, а вихваляння – ознака нарцисизму або тупості.
(Далі буде)
Ага, прямо “нєвольнік чєсті,пал оклєвєтаний молвой“
Согласен. Вот допустим Залужного дембельнул Зеленский ( не знаю за что ) наверное за его реальные успехи на фронте. Но он же не кричал об этом на каждом перекрестке и не бил себя в грудь. Хотя наверное зря.
А этот путинский мудак , который все обосрал орет как девочька которую обидели.
Нагадало мені одну сітуацію: якось став свідком як кишеньковий злодій на автобусній зупинці ліз до жінки в сумку. Ну, як наслідок, получив від мене по пикі. Так ось він став голосити майже те саме: “дивиться люди, що ото робиться. Мене, чесну людину, назвали злодієм, та й ще й б’ють”.