А якщо так, то відсутність техніки можна перекрити виключно м’ясом. І якщо кратність три-чотири було названо з такою самою кратністю збільшення кількості техніки, то без неї кількість витратного м’яса має бути ще більшою – у сім, вісім або й десять разів. І як повідомляють учасники заходу, прутіна ці цифри взагалі ніяк не збентежили, і він взяв час на «подумати» про те, чи зможе він підтримувати втрати на рівні від семи до десяти тисяч організмів за день.

А як стверджують інші джерела, прутін має місце, де його сповнює натхнення. Щоправда, виглядає все це вже за межею клінічної психіатрії, але вже – як є. Виглядає це так, із посиланням на джерело в глибинах кремля:

«Те, що у президентській бібліотеці зберігається шматок ворожого «Леопарда», підбитого в зоні СВО, всій країні показали не просто так. Це дуже важливий для Владіміра Владіміровича трофей. Коли важко, він сідає чи стає біля нього. Розмірковує. Іноді молиться. І ухвалює після цього важливі рішення. А буває, що просто бог допомагає, і ситуація покращується».

Ще раз: про це повідомляє не пацієнт палати № 6, а джерело в кремлі, яке все це бачить на власні очі. Просто вдумаймося: прутіну в кабінет втягнули шматок підбитого танка. Можна лише уявити, які артефакти притягли в нору цього ховраха. Наш недавній жарт із приводу яблук від коня Рюрика може виявитися бляклим порівняно з реальністю. Та там місця для діагнозу не лишилося. І якщо комусь здається, що представник кремля просто потролив старого пердуна, то ось вам цитата про те, що обговорюють в оточенні прутіна:

«Згідно з результатами одного із соцопитувань, багато росіян впевнені, що підвищення ПДВ погано вплине на них і на країну загалом. Наші джерела в кремлі здивовані таким ставленням громадян країни до змін та кризових явищ в економіці.

«Підвищення ПДВ, нові податки, які ми, швидше за все, запровадимо наступного року, спрямовані на перемогу росії. Кожен патріот повинен якщо не радіти, то з розумінням поставитися до такої ситуації. А результати опитувань поки що викликають подив та розчарування», – заявив високопоставлений співрозмовник в АП».

Простіше кажучи, там уже не деменція, а щось явно інфекційне, яке повністю виносить залишки мозку. Просто вдумаймося: вони у свого стада вивертають кишені на дідові розваги і дивуються з того, що це комусь не подобається. Адже вони бачать, як старий стоїть і молиться біля уламка «Леопарда», і втирають сльози, а невдячна чернь – ось що надумала. За невдоволення, навіть формально не виражене, треба одразу років десять давати, тоді все налагодиться. І подібні промови штовхає не один представник адміністрації прутіна. Другий видає таке:

«Ми попереджали, що криза в росії може бути жорсткою. Але вважаємо, що наш народ зустріне її якщо не з радістю, то з розумінням. Додам: кризові явища, підвищення податків, інші речі, які стосуються матеріальних питань, потрібні нам. Потрібні для перемоги у СВО, яка ще не близька, але обов’язково має бути. Потрібні для очищення. Адже матеріальні проблеми допоможуть більше думати про духовне, про патріотизм, про те, навіщо живе кожен росіянин і куди йде росія. Погано, що багато хто в нашій країні забуває про це!»

І ось це пацієнт виконує в 73 роки. Важко собі навіть уявити, що б він виконував у 90 років. Але з усього цього випливає одне. Прутін став безумовним зразком мерзенності в усьому діапазоні її прояву. І в кожній окремій галузі він досягнув таких глибин, до яких не опускався жоден його попередник. Саме з цього приводу немає жодних сумнівів.

7 коментар до “Еталон мерзенності (Частина 4)”
  1. Поздоровимо кацапів-дегенератів з їх щасливим вибором. Тепер вихід один, під час операції з пересадки йому мозку має зникнути світло, хоча цей персонаж і без мозку зможе правити кацапською бидлотою. Немає там людей, самі виблядком.

  2. Пам’ятається, покійна Валерія Новодворська, яка мала неймовірний нюх на будь-яку гидоту, практично відразу визначила те, про що шановний автор пише в цій статті. Вона так і визначала цю погань – практично такими ж словами. Називала його, зокрема, “шкірою”. І це тоді, коли ніхто навіть подумати про те, що відбувається сьогодні, не міг.

  3. ЦІєю мерзенною сутністю – рашка – може керувати тількі гідота. Не дарма казанські татари дали московитам назву – касап.

  4. Сьогодні наткнувся на виступ волонтера Дейнеги: “В Покровську все пропало, треба кидати техніку і зброю і тікати звідти”. А тут московити кажуть, що не можуть взяти Покровськ, хоча цар ногами тупає. Тоді подивився, що то за “волонтер”, виявляється, то екс-заступник рєзникова. По ньому явно “кімнатка” в СБУ сумує.

    1. А чому не в ВПС чи не в ВМФ? Бо СБУ зайнята атаками повітряними й морськими дронами за кордоном.

    2. Крім того, а Дейнега зараз хто? І що з того, що він там у фейсбучику десь свою особисту думку висловив? Але так Дейнегу — в “кімнатку” СБУ, а “гаманців” Зеленського, через яких він продовжує пиляти західні донати на далекобійність (обіцяючи масове виробництво Фламінг і навіть Рут вже наступного року) ми увагою обходимо, так? По них “кімнатки” в СБУ не плачуть.

      1. Ах, ні, про що це я. “Кімнатки” СБУ плачуть якраз по тих, хто намагається переслідувати “гаманців” Зеленського, через яких він відмиває гроші західних донаторів, он і Єврокомісія щойно про це нагадала, як повідомляє Ройтерз.

Коментарі закриті.