Автор: anti-colorados
І ось просто зараз пишуть про те, що в курнику не тільки прутін упорюється різноманітними окультними та містичними екзерсисами, а й його оточенню теж не чужі подібні захоплення. Кажуть, що зараз прайси звіздарів, ворожок і чаклунів пішли в космос, і нафті з її дворазовим стрибком там просто нема чого робити. І ось з’явилися дані про те, що просто зараз виконує їхній військовий міністр:
«Кілька джерел в Міноборони повідомили нам, що Андрій Бєлоусов зараз скрізь возить із собою частки мощів Матрони московської, кілька разів на день закривається і самотньо молиться перед ними. Є дві версії того, чому міністр став це робити так часто. Більшість співрозмовників зазначають, що Бєлоусова не влаштовує те, що відбувається на фронті, зокрема те, що затягується процес звільнення днр. «Андрій Ремович переживає з приводу того, що не всі наші плани поки що реалізовано. І просить бога, матінку Матронушку про допомогу», – пояснив соратник голови міноборони.
Є й інша версія – деякі джерела стверджують, що молитви Бєлоусова нібито пов’язані з його бажанням і планами отримати більше влади. Ми писали, що Андрій Ремович має президентські амбіції, і ця інформація підтверджується.
«Бєлоусов хоче бути наступником володимира володимировича. І неодноразово в особистих розмовах говорив, що може взяти більше відповідальності за росію. Наскільки я чув, Андрій Ремович хотів би спершу стати прем’єром замість Мішустіна. Він розглядає цей пост як важливу сходинку на шляху до найвищої влади в росії. За це, судячи з усього, і молиться», – заявив наш співрозмовник в уряді. Він також стверджує – влітку Бєлоусов має намір зібрати низку близьких соратників та однодумців у Дівєєвському монастирі. Там вони планують «молитися, міркувати про майбутнє та долю росії».
А як було сказано раніше, подібні сходки вже проводили блатні, бізнесмени та політики, де без матінки Матронушки обговорювали ті самі питання. Складається враження, що товариші звертаються до різноманітних, явно містичних практик, щоб вишикуватися в чергу на місце прутіна. Як мінімум у цій черзі вже помітили прем’єра Мішустіна, заступника голови АП Кирієнка, тепер ось Бєлоусов, а, між іншим, там і оленяра в чергу ставили, та що там – вівцевода – теж. А як добре відомо, оленяр по шаманах виступає так, що тільки роги від оленів відлітають.
Але, як було сказано вище, в цій ситуації головне – мати «відведення» про всяк випадок і обов’язково мати почуття міри. Якщо дати слабину, конкуренти як мінімум обійдуть або навіть зжеруть, а якщо десь переграти, то можна нарватися на неприємності дуже несподіваним чином. Так, товариш Гундяєв уже просто несамовито вимагає заборонити діяльність своїх конкурентів по цеху, і насамперед – чаклунів та астрологів.
З погляду фахівців із розводу лохів, це – не за поняттями, і в такому разі хтось знайде правильний підхід до тіла і просуне дуже неприємну пропозицію, яка може царю сподобатися. В результаті анонім із прутінської адміністрації видав таке:
«Церква отримала особливе становище у росії, незабаром планує брати з усіх громадян десятину. Її представники постійно кажуть, що моляться за успіх наших військових. Ось тільки, незважаючи на молитви, ситуація на фронті зараз, ви знаєте, не така, як хотілося б. Тому є пропозиція відправити в зону сво особисто патріарха Кирила. Щоб він поспілкувався з бійцями, помолився на місці. Можливо, і справи наші після цього підуть краще».
А всім же відомо, які звичаї переважають на передку. Бородатого можуть кинути на штурм так, що він і схаменутися не встигне. А там – пишуть швидко та якісно, щоб знав своє місце. Попи відреагували миттєво і у відповідь заявили, що «патріарх – безстрашна людина, і він міг би поїхати на фронт. Але буде грішно і нерозумно – так ризикувати такою важливою для сучасної росії особистістю».
Словом, на містичному фронті у лаптів ідуть затяжні, хоча поки що й не кровопролитні бої. Проте градус пристрастей постійно зростає, і хто його знає, у що воно все виллється. Але тут важливе інше. Якби вони мали якісь містичні здібності, розводили вже давно порішали б один одного просто прийомами дуже чорної або дуже білої магії, зрештою – прочитали б «сильну молитву», і справі кінець. Ну, а якщо такого немає в принципі, то застосовуються старі добрі прийоми палацових інтриг, які іноді можуть вилитися в дуже веселі та криваві фестивалі.

Антропологи дають приблизно 50 000 років людству яке вже мало містичне мислення та ідолів для охорони майже будь-який діяльності.А ви бажаете щоб за 150 років мізок пересічной людини став вільним від генетичной пам”яті про духов,демонов та надлюдин.Подивіться смі популярні теми масовой культури,це магія,надлюдські здібності,повернення у минуле(попаданство),та надпопулярний жанр-прихід на Землю “Системи”,де людина стае гравцем,та качае навики та рівні на різних місіях. І як пересічной та не дуже розумной людині не довірити власні жахи та сумлівання комусь “обраному”,особливо коли розуму мало,а дурних грошей дофіга!
«Кілька джерел в Міноборони повідомили нам, що Андрій Бєлоусов зараз скрізь возить із собою частки мощів Матрони московської, кілька разів на день закривається і самотньо молиться перед ними. Є дві версії того, чому міністр став це робити так часто. Більшість співрозмовників зазначають, що Бєлоусова не влаштовує те, що відбувається на фронті, зокрема те, що затягується процес звільнення днр.
Я вже не раз писав, що бидло трущобне вимагає простих рішень, зрозумілих їх недорозвиненому мозку, зворотньою стороною цього є пояснення невдач, проколів і прольотів також простими роз”ясненнями: погано молилися, зірки стали не раком а боком і т.і. ідіотів це влаштовує. При плануванні бойових дій основою успіху є розвідка, зв”язок та точна взаємодія підрозділів у просторі і часі. А молитися це звісно цікаво, але долбофеєрично. Розумний знає, а тупий вірить. у цьому і є розрив шаблону ідіотів. “Порадував” екс-тренер збірної сергій ребров, який вніс грошей на заставу єлдаку. Просто цікаво, навіщо жерти помиї – це мазохізм, яи просто він сволота продажна? Настає момент істини, як у Богомолова. скоро ми побачимо хто є ХУ?
> І просить бога, матінку Матронушку про допомогу»
Ем-м-м… А християнство — точно монотеїстична релігія?
> Андрій Ремович хотів би спершу стати прем’єром
Дурень думкою багатіє. Але в країні дурнів, мабуть, можливе що завгодно.
Та там один догмат про святу трійцю чого вартий,вже не кажучи про сонм святих,які як міністри в уряді – кожен відповідальний за свій сектор,як то Микола Чудотворець за подорожі,Власій(він же Велес),за худобу і жито -пшеницю і всякую пашницю ,Св, Пантелеймон опікується здоров’ям пастви і так далі. То вже християнство не змогло зламати місцеву віру і змушене було підлаштовуватись. До речі не розумію чому монотеїзм вважається таким прогресивним. Он політеїзм абсолютно не перешкоджав ні Риму, ні Греції,ні Персії досягати вершин тодішньої цивілізації. Та й зараз він не заважає тим же японцям чи китайцям.
> вже не кажучи про сонм святих,які як міністри в уряді – кожен відповідальний за свій сектор,
Точно. Цілий пантеон.
> Та й зараз він не заважає тим же японцям чи китайцям.
І водночас один із монотеїзмів заважає арабам. Та й з іншими семітами — євреями теж питання — чи не були би вони успішнішими, якби були секулярнішими.
Стаття про методи розводу лохів та психологічний стан на болотах. “Містика” як приклад.
І капля наближення до справжньої містики. https://uafix.net/films/chudova-istorija-genri-shugara/
Не треба глузувати з того чого не сприймаємо та не розуміємо. Віруюча людина і релігійна – це не завжди одне і теж. Звичайно, поклоніння мощам та різним амулетам, гадання і ворожбицтво це абсурд і мракобісся. Але в існування Творця Всесвіту та всього що в ньому, вірили Ньютон, Кеплер, Галілей та багато інших великих вчених минулого – далекого і близького. Ейнштейн теж не відкидав існування Бога. Сучасне християнство, за винятком окремих нечисленних груп, дуже далеке від того, що проповідував Христос, і таким воно стало після того як було визнано імператором Константином державною релігією. Все змістилося в бік влади і грошей з відповідними наслідками.
> Віруюча людина і релігійна – це не завжди одне і теж.
Ну так, всі здорові люди здорові однаково, а всі хворі — хворі по-різному.
Цікавий сам прикметник “віруюча”. По-перше, він звучить якось не по-українськи, й виглядає явним запозиченням москальського “вєрующій”. Але й там він виглядає дивно, бо в них є і слово “вєрящій”, але це не воно. Як співвідносятся “верящій” та “вєрующій”? Як “ходящій” (кудись) і “хаживающій”? Тобто, “вєрующій” — це “вєрящій” час від часу, епізодично?
> Ньютон, Кеплер, Галілей та багато інших великих вчених минулого – далекого і близького.
А що Ви знаєте про Арістотеля, Архімеда? Знаєте щось? А перелічені Вами були в курсі долі Джордано Бруно. І не враховувати упередження виживання — з Вашого боку є лицемірством. Ну і найголовніше — їхні відкриття, за які ми їх цінуємо, містили нуль християнського бога і християнської релігії, не залежно від того, чого вони там за межами цієї своєї діяльності дотримувалися, чи робили вигляд, що дотримувалися, щоби вижити. І ми не знаємо, скільки відкриттів людство зробило би раніше, якби не релігії…
> Ейнштейн теж не відкидав існування Бога.
А знаєте, чому? Тому що релігія не відповідає критерію Поппера. І науковцям просто не цікаво брати участь в обговореннях відвертої маячні.
> Сучасне християнство, за винятком окремих нечисленних груп, дуже далеке від того, що проповідував Христос, і таким воно стало після того як було визнано імператором Константином державною релігією.
А Ви знаєте, що він проповідував? Він сам Вам явився, і розповів про це в усіх подробицях? Чому Ви взагалі впевнені, що він в принципі існував?
Ваші аргументи схожі на демагогію. Почитайте працю Ньютона ”Математичні начала натуральної філософії ”, для вас, як для нелицеміра буде повчально.
> Почитайте працю Ньютона ”Математичні начала натуральної філософії ”, для вас, як для нелицеміра буде повчально.
В якому саме виданні це буде повчально? В першому там лише одна згадка про бога — і то якраз за межами власне описуваної теорії: що бог, мовляв, розмістив планети так-то, а ми тут лише описуємо, як вони в результаті рухаються. Що Ви хотіли, щоби він там написав, щоби не мати собі проблем, і на підставі чого? Він же науковець, він не став би писати голі фантазії, а тим більше з тяжкими ризиками для себе. І ще він у першому виданні зробив запобіжчик, що, мовляв, не варто трактувати релігійні тексти надто буквально, щоби уникнути тяжких наслідків для себе. Наче, у першому виданні це й усе. У наступних виданнях було додано більше — видно, паленим таки запахло цілком конкретно.
Ви можете також почитати праці науковців періоду попередньої кацапської окупації, не пов’язані за своєю суттю з комуняцькою ідеологією, — там теж буде про “роль партіі і правітєльства”, і рівно через ті же причини.
Згадка про Бога у працях Ньютона була не для того щоб ”не мати проблем” а тому що він щиро вірив у Творця, як автора законів будови Всесвіту. Крім фізики він багато часу приділяв богослов’ю, про що є його дописи, так що порівняння з радянськими авторами творів під час окупації є не коректними.
Відповідь нижче: https://defence-line.info/?p=14898#comment-14378
Молитва це спроба звертання до сили,яка створила Всесвіт,тобто людина для ней десь на рівні фотона,або електрона.І бажання ціей частинки чомусь повинно зацікавити саму силу Всесвіту…..це дуже самонадіяно. Ставлю більш просту задачу,спробуйте поспілкуватись із бактеріями у своему організмі,між вами майже нема розриву у рівні розвитку(порівнюючи людину та Творця Всесвіту)…шо вдалось поспілкуватись? А у зворотній бік може вийти ще цікавіше,коли декілька мільярдів бактерій одночасно починае активуватись у потрохах,вам стане незручно, то треба ковтнути пігулку ,щоб іх вбити та не сидіти день у сортирі. Я ні на що не натякаю,але не дратуйте Творця своіми запитами та бажаннями,бо його пігулка не сподобаеться нікому….
!
> Молитва це спроба звертання до сили,яка створила Всесвіт,
Щось Ви спрощуєте. А як щодо решти християнського пантеону? Можна почати з молитви до звичайноїї (спочатку) людської жінки, яка народила силу, яка створила Всесвіт, від неї же. Ну і там далі ціла низка вузькоспеціалізованих об’єктів моління до.
пане авторе, а ви не допускаєте, що та дєрьмаковська ворожка насправді може бути його куратором від п…рських служб? десь бачив, що вона наче мала вплив у призначенні усяких татарових. якщо це правда, то смердить же.
непогане прикриття виходить. навіть зараз, коли дєрьмака почали тягати. тєлєграм-помийки тягають пости, який дєрьмак тупий. до ворожки нікому нема діла.
Пожалуй, я верю в Бога, под Богом вы подразумеваете воплощение тех сил, которые управляют Вселенной.
Стивен Хокинг
І, звісно, релігійні люди використовують це звернення до авторитета з “пожалуй” як обґрунтування будь-якої конкретної маячні, об яку вони лоби розшибають.
Знов-таки, порівняйте перше, й пізніші видання його “Короткої історії часу”. З часів його знаменитого попередника в Кембриджському університеті людство значною мірою одужало від релігійності, але все ще доволі тяжко хворе на неї. І розумні люди все ще намагаються у своїх просвітницьких працях нести людству розумність м’яко, підлаштовуючись під його упоротість, використовуючи ще давньогрецькі прийоми.
Так, Ісаак Ньютон чимало часу змарнував на вивчення біблійної хронології, але жодних проривних відкриттів у цій галузі, на відміну від фізики та математикии, не опублікував. А знаєте, чому? Тому що його за них теж спалили би як за “політичні інтриги”. Бо він, як людина розумна, вважав поняття трійці — маячнею, а вклоняння Ісусу Христу — ідолопоклонством. Щодо порівняння з радянськими науковцями — Ісаак Ньютон відмовився висвячуватися на священника, що було обов’язковим для університетських викладачів того часу, — так само, як членство у комуняцькій партії було обов’язковим з певного рівня посад під час попепедньої кацапської окупації.
А от Джордано Бруно католицьким священником таки був. І чим це йому допомогло?
І це Ви ще не згадуєте Томаса Баєса, розробка якого стала наріжним каменем прикладної статистики, й однією з ключових речей в розробці теперішнього штучного інтелекту.
Вони всі були людьми своєї епохи. І те, чого вони досягли, відбулося не завдяки, а всупереч релігії, якою та епоха була просякнута, і з болота якої їм доводилося виборсуватися, щоби здійснити свої досягнення.