Так, СБУ оголосила про те, що це її безекіпажні катери наклали санкції на танкери тіньового флоту противника. Ба більше, в Мережі викладено відео цих атак, із чого можна зробити висновок про те, що наші фахівці чудово розуміють, що це були за цілі. Удари завдавалися в кормову частину, де розташовуються машинне відділення та ходова частина судна. З урахуванням того що цілями стали відверто старі корита, причому вони йшли під завантаження в Новоросійськ, топити їх було особливо ні до чого, та й тяганини з цим було б занадто багато. Порожні цистерни створюють додаткову плавучість, і треба було попрацювати над цим питанням. А от удар у машинне відділення та ходову частину безумовно і надовго виводить корита з ладу. Але у зв’язку з тим що ремонт буде коштувати більше, ніж ці конкретні калоші, швидше за все, вони вже більше ніколи не повернуться у свій тіньовий бізнес.
Тепер усім зрозуміло, що почалася нова епопея у плані ліквідації південного експортного плеча нафти для лаптів. Тепер або треба зупиняти експорт із Новоросійська і Туапсе, або займатися конвойним проведенням цих активів. Але, як було сказано раніше, для цього доведеться вигнати в море залишки свого флоту, а це може вилізти боком. Так можна залишитися без військових кораблів в акваторії Чорного моря. Але це ще не все.
Було завдано ударів по активах противника в Новоросійську і Туапсе, де було суттєво пошкоджено нафтоналивну інфраструктуру. Так, противник підтвердив повне виведення з ладу одного з нафтоналивних пристроїв нафтопроводу КТК, у зв’язку з чим було повністю зупинено відвантаження нафти. А в Новоросійську прилетіло в резервуари, в яких пальне перебуває в очікуванні перекачування в танкери. Словом, сьогодні наші військові продемонстрували комплекс заходів, спрямований на зупинку нафтового експорту противника з південного напрямку.
Тепер він точно знає, що вантажні термінали в Новоросійську і Туапсе остаточно перестали бути табу, і питання часу, коли їх буде зруйновано настільки, що буде фізично неможливо вести навантаження. З іншого боку, перша і дуже успішна атака на танкери свідчить про те, що й це плече нафтової логістики ворога відтепер перебуває під прямим ударом. Ну, і плюс до того, минулої ночі знову прилетіло по Афіпському НПЗ, і все це, разом узяте, говорить про те, що прутін і його рванина не про ті санкції непокояться, які вводять США і ЄС. Тепер санкції України стають прямими та безапеляційними.
І ось на тлі цього «різьблення по нафтовій інфраструктурі» стало відомо, що було завдано повторних ударів по авіаремонтному заводу імені Берієва в Таганрозі. Нагадаємо, що кілька днів тому туди вже прилетіло і були сильно пошкоджено, до стадії неможливості відновлення, два унікальні літаки А-60 з лазерною зброєю на борту та А-100 – експериментальну машину з новим зразком обладнання ДРЛВ. Лапті намагалися розповісти про те, що це був нікому не потрібний мотлох, але повторний удар по заводу знімає всі питання.
Так наполегливо добивають саме цінні активи, а не будь-що. Наші військові повідомляють, що удару було завдано по ремонтному цеху, в якому проходять модернізацію літаки Ту-95. А в ході ще першого удару від лаптів пройшла інформація про те, що в цьому цеху таки був один Ту-95. З великою часткою ймовірності можна говорити, що й він там сильно засумував. Поки що інформацію не підтвердили офіційно, проте дедалі більше ознак того, що ситуація складається саме так.
Нагадаємо: все це наші військові виконали за одну ніч. А тепер порівняємо це з тим, що атакував ворог. Як-то кажуть: «Відчуй різницю».
Так, українські санкції стають дієвійшими, чорноморській маршрут московської нафти тихенько зачиняється. Казахстан вже шукає інші маршрути транспортування нафти і це добре. А санкціонування ВПК агресора додає додаткові враження. Не знаю напевно, чи пов’язано те з українськіми санкціями, але наши військові вже фіксують московськіх штурмовиків взагалі без захисту.