«Подалее от этих хватов, В деревню, к тетке, в глушь, в Саратов»
Авторка перекладу: Світлана
Сьогодні добрі дрони з полум’яним привітом прилетіли на черговий НПЗ противника. Кажуть, що дрони типу «Уламок» мають систему штучного інтелекту, і не виключено, що в моделі навчання ШІ були й добре відомі п’єси Грибоєдова. Тому вони вирішили теж вирушити в глушину, в Саратов. Напевно, нафтовики противника перебувають у нервовому очікуванні того, куди прилетить завтра. Можливо, там уже і ставки роблять на те, який наступний завод прийме на себе уламки жорстоко збитих дронів.
Поки немає точних даних про те, що саме було уражено, а місцева влада вперто розповідає, що атаку дронів було успішно відбито, але уламки впали на територію промислового підприємства, внаслідок чого там виникло невелике задимлення. А тим часом цього разу місцеві жителі постаралися не на жарт і виклали в Мережі масу фотографій та відео того, що може зробити уламок збитого дрона. Треба зазначити, що такі змістовні фото з місця подій останнім часом трапляються не дуже часто, і тому на це варто подивитися.
Упродовж дня буде інформація про те, що вдалося вирізати цього разу, а лапті повідомляють, що це був не єдиний удар по їхній нафтовій інфраструктурі. Так, стало відомо, що кілька днів тому уламки впали на територію лінійної виробничо-диспетчерської станції (ЛВДС) «Унєча» в селі Високоє в Унєчському районі. Нагадаємо, ЛВДС «Унєча» є найбільшим вузлом магістральної мережі нафтопроводів «Дружба», що належить холдингу АК «Транснєфтєпродукт». Основна спеціалізація ЛВДС – транспортування нафти трубопроводами. Тож дрони заскочили в дуже вдале місце. Місцева публіка пише про те, що пожежа була знатна, але, на відміну від жителів Саратова, місцеві поставилися до своїх обов’язків недбало і в результаті яскравих фотографій з місця подій так і не трапилося, а тому доводиться вірити їм на слово.
У всій цій епопеї, яка розгорнулася в тилу супротивника, є одна загальна властивість. Вони там усе збивають так, що страшно. Причому страшно їм самим. Адже те, що вони пишуть для своєї висловухої публіки, і те, про що вони знають напевне, – це настільки різні речі, що тут навіть міркувати нема про що. І це не наші припущення, а пряма мова самих, дуже обізнаних лаптів. Ось що вони пишуть з цього приводу:
«Високопоставлений військовий зв’язався з нами після того, як стало відомо про зустріч владіміра путіна та Дональда Трампа з українського питання. І чесно зізнався: чекає від цього процесу насамперед припинення обстрілів москви, підмосков’я, Сочі та інших міст і регіонів, «які обстрілюватися не повинні …»
Нам важко коментувати формулювання цього аноніма з приводу того, що там у них має зазнавати ударів, а що – ні, але тут важливо інше. Якщо вони так хвацько все збивають, то звідки такий страх, що стікає у шкарпетки? В чому проблема, якщо ви все збиваєте? Просто радійте з того, що вашу ППО побудовано на інших законах метафізики і з використанням таємної технології, яка відома широкому загалу як «анала говнєт».
Мало того, високопоставлений пасажир немовби благає царя домовитися про те, щоб у його власну шпаківню не прилетіло щось таке, що ставить у відому позу Кама-Сутри НПЗ, арсенали, військові бази, заводи чи залізничну інфраструктуру. А прямою мовою він висловив таке:
«Ворог знає, де ми всі живемо, цю інформацію від нього неможливо приховати. Тому я, чесно кажучи, постійно чекаю від нього ударів, ракет і дронів по моєму будинку в підмосков’ї. Я, звісно, зробив собі бомбосховище, але все одно так жити неможливо. Сподіваюся, що за результатами переговорів ці обстріли припиняться».
Он воно що, Міхаличу! Як валити по житлових кварталах Одеси, Харкова, Дніпра, Запоріжжя, Сум чи Києва – то це все кошерно, а от по його будиночку в передмістях москви – недобре. Мало того, він весь труситься з цього приводу, бо швидше за все, на його телефон надійшло повідомлення з адресою його місця проживання і складом сім’ї, мовляв, домовляйтеся з компанією з надання ритуальних послуг заздалегідь, щоб усе було як треба, – тип дошки, колір лаку та інше. А білі тапки можна придбати й самостійно.
Нам відомо про те, що ГУР таке практикує, а як сказав один відомий вішальник: «Чекання страти гірше за саму страту». Хоча це – як на чий смак, звісно, бо очікування страти він міг оцінити і розповісти про це, а якими були його враження вже від страти – ніхто не знає, а без цього порівняння не є коректним. Начебто «листи щастя» розсилає і СБУ, але це не точно. В цьому плані ГУР діє більш відкрито.
А далі цей самий пацієнт поскаржився на те, що нещодавно поїхав з родиною в Сочі, де раніше було спокійно, а туди теж почали летіти дрони, і вважає цю ситуацію «неприпустимою». І справді, його підлеглі спокійно вбивали українців, руйнували їхні будинки, палили лікарні та інше, а тут раз – і на тобі, прилетіло прямо в Сочі. Це ж нечувано! А далі його міркування йдуть навіть не в теорію клінічної психіатрії, а у сферу гастроентерології з визначенням «заворот кишок». Ось ці думки:
«З територіальних питань і того, що дістанеться нам у разі заморожування конфлікту, військовий висловлюватися не став. Впевнений, що путін «сам зрозуміє, що і як нам треба робити».
Тобто він сподівається на те, що прутін щось там узаконить із захоплених територій України, за що вона не битиме по його будинку і по Сочі, куди він звик їздити на відпочинок. Якщо тут у пацієнта виникає когнітивний дисонанс, то в усьому іншому, включаючи причину таких міркувань, що вони щодня все збивають, – тим більше. Причому слід зазначити, що це не аберації, пов’язані з поточним станом справ.
Протягом усієї своєї історії це населення міркувало саме таким чином. Власноручні вбивства вони завжди вважали справою необхідною і героїчною, а коли те ж саме роблять з ними, – це тероризм. Вони цілком серйозно розмірковують про те, що в житлових будинках заховано центри прийняття рішень і заводи з випуску дронів, а коли самі ж луплять свою багатоповерхівку ракетою від власного «Панцира», – це щось неприпустиме. Так було, є і буде, доки ця сутність не розвалиться на дрібні шматки.
Ну, а ми лише можемо припустити, що справа тут у сезонних міграціях пернатих. Скоро звідти птахи відлетять на зимівлю до Африки чи куди вони там літають, а на їхнє місце прилетять уламки дронів та ракет. У тому числі і в підмосков’я, бо в Сочі вже летить регулярно.
да, и не только саратовская глуш!!!
Вооруженные силы Украины (ВСУ) впервые с помощью беспилотников атаковали Республику Коми. Об этом в воскресенье, 10 августа, сообщает Telegram-канал Mash.
По предварительным данным, при ударе задействовались польские дроны FlyEye, их могли запустить из Черниговской области.
Жители Ухты сообщали о взрывах в небе над городом. В населенном пункте была объявлена тревога. Помимо этого, из одного торгового центра объявили эвакуацию.
До этого стало известно, что выпущенные по регионам России дроны FP-1 и «Рубака» шли стаями по 15 штук. Вылеты дронов были зафиксированы в двух областях Украины — Киевской и Николаевской.
Прилет дронов в Ухтинский НПЗ Лукойла.
Расстояние от Украины около 2000 км