Тому Луці банально нема за що рвати собі вуса на відомому місці. І якщо прутін знає, що програш у війні чи навіть її зупинка стануть для нього смертельною небезпекою і тому він стоїть на своєму, то чим далі, тим менше резонів саме для Луки глибше вплутуватися у прутінську авантюру. Тобто, звісно, напевно, є методи, якими прутін зможе змусити Луку приєднатися до війни, але всі ми пам’ятаємо про те, яким воювакою був Беніто Муссоліні за Гітлера. Напевно, і сам Сашка це пам’ятає, як пам’ятає і те, чим закінчив Беніто. Тож не виключено, що якимось хитрим способом він таки відключив ретранслятори, раптом зарахується в разі чого.
«СПАСЕНИЕ УТОПАЮЩИХ – ДЕЛО…»
Упродовж дня з боку курника з’явилася просто лавина повідомлень про те, що в чергових регіонах запроваджуються ті чи інші обмеження на відпуск пального. І якщо в Мережі дедалі більше різноманітних відео про те, що прості мешканці курника не можуть купити бензин взагалі або стоять у довгих чергах по бензин, то різного роду бізнесмени розповідають важливіші речі. За їхніми словами, їм уже нема чим заправляти вантажівки та фури, які здійснюють цивільну логістику.
Для військових поки що є і бензин, і дизель, хоча й там уже починаються проблеми, а от цивільна логістика співає романси, і представники транспортних компаній говорять про те, що якщо нічого не зміниться, то слово «криза» для картини, яка чекає на скрєпне стадо, виявиться занадто м’яким і не передасть сенсу того, що на всіх їх чекає. Ну, а загалом там розповідають таке:
«Регіони наввипередки почали запроваджувати обмеження на продаж пального. Криза відчувається не лише на півдні, а навіть у москві. НПЗ у Капотні пішов на тривалий ремонт, як і багато інших критично важливих підприємств. Співрозмовники з числа представників великого бізнесу скаржаться, що влада не пропонує реальних способів виходу із ситуації.
«Нам дали зрозуміти, що ні бензину, ні дизеля найближчим часом може не бути. А це означає, що вирішувати проблему потрібно самим. Вся логістика з такими темпами просто стане», – каже наше джерело.
Інший співрозмовник, топменеджер великої корпорації, підкреслив: «Дивно бачити заяви про штучний ажіотаж, коли реально ціни на пальне вже відлетіли в космос. Його начебто можна знайти, але питання ціни. Вартість наших товарів переглядатимемо вже зараз».
Цей барвистий текст неначе дає відповідь на запитання лаптів про те, чи є у царя план «Б» на цей випадок. Вони ніяк не можуть повірити, що такого плану не було взагалі, як у Штатах не вірили, що у Тромба нема плану на випадок, якщо Іран перекриє Ормузьку протоку. І ось тепер ці питання знімаються. Потопельникам запропоновано рятувати себе самостійно, бо головне – сво і «перемога», а решта – неважливо. Багато лаптів бездумно повторювали ці гасла, але тепер на власній шкурці стали відчувати справжнє значення прутінських закликів, і наскільки можна зрозуміти, їм це не подобається.
У цій ситуації найсмішніше, що всі питання щодо нафти і відповідно – нафтопродуктів давно були царською вотчиною і справою його найближчих опричників. Ніхто чужий навіть близько не міг підійти до цієї теми, а тепер усім запропоновано якось викручуватися самостійно. Ну що ж, можна легко уявити, які гроші зараз заробляють чоботи, яким пальне поки що відпускають без обмежень. Зі свого армійського життя в останні роки совка я добре пам’ятаю, куди і як ішов бензин. Як казав Архімед: «Нічого особистого, тільки бізнес!»
й чого усіх попердоліло на тому бензині?
паровоз братів черепанових до кожного сільмагу маскви й буде їм щастя.
або взагалі копати канави та бурлаками тягнути ту всю логістику.
“дєлов то на три дні” якщо разом узятися за діло.
а щоб не лінувалися – кулеметників на вишках.
скрєпно ж вийде!
😉