Також Новак сказав про те, що ведуться активні роботи щодо насичення ринку імпортним пальним. По суті, зараз білоруські Новополоцький та Мозирський НПЗ працюють на потреби курника, і насамперед москви та армії, але це не вирішує проблеми. Не дивно, що Сили оборони зараз регулярно завдають ударів по шляхах постачання білоруських нафтопродуктів для курника. Reuters про це пише так:
Курник «вже закуповує бензин у Білорусі, проте обсягів, які надходять, недостатньо, щоб закрити «дірку» в паливному балансі, це 100–150 тисяч тонн на місяць, тобто приблизно 3–5 тисяч тонн на день, тоді як нестача бензину досягає 25 тисяч тонн щодня». Звідси й потуги Новака, спрямовані на закупівлю палива за кордоном. Причому коли йдеться про Білорусь, то тут треба розуміти, що там переробляється «давальницька» нафта, тобто бульби отримують гроші тільки за переробку і не мають своєї частки у прибутку, а якщо простіше – не беруть участь у ціноутворенні кінцевого продукту, а ось із тим же Китаєм – інша справа.
Він купує російську нафту за цінами, «нижчими за нижню» межу, а якщо й стане продавати той самий бензин, то зробить це без дурнів і за світовими цінами, які зараз пробили нижній край хмар. А це означає, що кінцевому споживачеві цей бензин обійдеться за такими цінами, що в нього аж в очах стане темно. Ну, а сама математика з продажем своєї нафти за мінімальними цінами та купівлі бензину за цінами захмарними вже говорить про те, що фюрер править країною так, як цього ще не робив ніхто до нього. І що найголовніше – цар не може сказати Новаку: «Ти що, ідіот? Ти про що взагалі домовляєшся?»
А все тому, що Новак виконує наказ прутіна, і в умовах, що склалися, ніяк інакше його виконати просто не можна. А це свідчить, що віцепрем’єр зараз виконує ідіотський наказ. Тоді хто ідіот? Прутін, напевно, здогадується, що його оточення вже теж розуміє, хто цей самий ідіот, який віддає ідіотські накази, і що далі, тим розуміння буде більш чітким та однозначним. І головне, що переламати тенденцію взагалі нема чим.
Єдиний засіб – закінчення війни – особисто для прутіна смерті подібний, і тому краще використовувати ідіотські інструменти для вирішення ідіотських завдань, переконуючи ідіотів у тому, що все гаразд і, як добре відомо – йде за планом. Інша річ, що ситуація розвивається швидко і в цілком зрозумілому напрямі, а тому, як довго ця схема працюватиме, вже ніхто не береться припускати. Зрозуміло, що будь-кому від цього розкладу стане страшно, і прутіну – в тому числі. Звісно, можна намагатися не помічати всі ці неприємні індикації, але на кінцевий результат це ніяк не вплине.
Словом, царю від цього стало так сумно, що з ним відбуваються дедалі помітніші й не дуже приємні інциденти. Нещодавно під камери він видав заклик, який був схожий на слово «дыра», і публіка відразу стала по-своєму інтерпретувати слово фюрера, надаючи йому прямо протилежних сенсів. Хтось вважав, що таким чином прутін висловив своє обурення, маючи на увазі бюджет, а інші – навпаки, вважали, що цар так висловив надію і думав про щось хороше, наприклад – про Кабаєву. Але в результаті з’ясувалося, що він не зміг вимовити дуже складне слово «ура», а все інше – придумала неосвічена мужва.
Цього разу підозру викликала хода царя. Він явно намагався зберегти рівновагу, але хода все одно демонструвала нетрадиційну орієнтацію. І це при тому, що за тверду ходу на таких високих підборах ближнє оточення дало йому прізвисько «ровноход», а для публіки було вигадано інше – «многоходовщик». У результаті вийшов образ персонажа, який багато й рівно ходить. І ось з’ясувалося, що рівно ходити він уже не може, зате багато ходить у напрямку до своїх валіз. Причому ходить він до них дедалі більше по-важкому.
Що з того? Кацапи не готові знести цього хуйла, бо ніколи добре не жили і не треба було починати.
Ви,що справді вважаете,шо отой лисий дурник на підборах щось вирішуе та віддае жорсткі накази? Це ж звичайнісенький “Зіц-головуючий Фунт” якого тримають для вигідной та своечасной здачі як “Організатора війн,окупаціі,геноциду та іншого”. Якщо б справжнього диктатора так тролили на камери то “Пал Лаічем”,то “Василічем” на найвищому рівні-це була б остання шутка у житті гумориста,а от коли одна група можновладців стебеться над “Лялькой” іншой групи ,то усе стае логічним.Згадайте останні роки “Дорогого Леоніда Ілліча”,він вже не розумів що читае з трибуни,здоров”я нема,але “товаришам з Політбюро” була потрібна легітимна лялька без власной волі і тому Брежнев сконав на посту генсека,як потім і Андропов з Черненко.
Тоді виникає логічне питання: навіщо умовній “групі товарищів” продовжувати цю війну до скону РФ?
Здавалося б – поміняй цю ляльку на Мішустіна, наприклад, або на молодшого Патрушева, “прутіна” здай в Гаагу, замирися із Заходом, та й далі як сир в маслі катайся.
***
Але ж ні. Очевидно, що процеси незворотні, та обов’язково закінчаться розпадом пєдєрації.
***
Якщо що, особисто я не сумніваюсь в тому, що існують двійники, трійники та інші варіанти “прутіна”. Більше того, я впевнений, що “орігінального” лупоглазого, якого поставили правити в 99-му, давно вже не існує. Та це не знімає питання: навіщо тіньовим елітам нищити власну годівницю?
А треба повернутись до часів розвалу СССР. Тоді теж зріли якісь негаразди у всьому і єліти вирішили розділити годівниці та розбігтись,першой втекла РСФСР,а потім а БССР формалізували “Біловезьку декларацію” про розпад СССР та утворення СНГ.Ось тут і полягае сенс маневру-усе майно КПСС та грошові та інші активи кудись поділись,а потім почався “вікнопад” чиновників.Якби війна пішла за планом кацапіі,то рашисти збагатіли на розпилі нашого майна і план спрацював,а зараз вже сенсу воювати нема,АЛЕ вихід з війни призводить до ситуаціі 1916-17 років….Дума сповнена ідіотов,цар-слабкий слюнтяй,царицю з виводком ненавидіт уся краіна,генерали та армія не бачать сенсу воювати далі,бо трофеів не буде,а смерть поруч, єкономіка вже не витягуе подальшу війну та народ починае щось белькотіти проти мобілізаціі. Самий час зробити “рокіровочку”,та залишити замість одного великого агресора декілька “нових незалежних держав” які “неуіноваті”.А “путін” та його співучасники або загинуть у ” в Екатеринбурге, в подвале дома Ипатьева” офіційно,або десь таемно зникніть і на них спишуть зникнення “золота Колчака”…Це ж усе було неодноразово,історія московіі суцільні заговори,вбивства,втечі з казной перших особ .
Елітки московитів шукають вихід з ситуації, що склалася на поточний момент. Нещодавно вони як дурень зі ступою бігали з “духом Анкоріджа”, зараз витягли якісь “стамбульськи домовленності”. В обох випадках жодних домовленостей не відбулося, але був наданий великій перелік хотелок московитів. Диктувати вони вже нічого не можуть, визнати поразку також не готові.
З приводу імпортного палива – з Білорусі плече коротке, а з Кітаю – дуже довге. Та й Трансіб може постраждати. Деяки об’єми можуть підтягти, наприклад, з Турції, Азербайджану, Середньої Азії, але проблему це не вирішить. Та ще закуповувати за світовими цінами.
Купить то уже то же проблема! Как рассчитываться? Банки то по санкциями! Ну Китай то найдет что взять, а той же Индии/Азербайджану живые деньги нужны…. Хотя рупии вроде зависли в расчетах, но НПЗ индийские могут сказать: ноусэр, этого у нас и на внутреннем рынке много, нам бы валюту!
Це все одно що повісити на АЗС об’яву: “Купуємо паливо будь якими партиями”.
> Купить то уже то же проблема! Как рассчитываться?
Давальницькою сировиною?