Автор: anti-colorados
За попередніми даними, у головний корпус заводу прилетіло щонайменше чотири рази, принаймні, саме так кажуть аборигени, які чули не менше чотирьох вибухів. І тут постає суто технічне питання. Дуже сумнівно, що всі чотири чи скільки їх там було прильоти накрили завод одночасно або з інтервалом у пів секунди, щоб людське вухо могло порахувати кількість вибухів, а не прийняло все це за один великий вибух. Напевно, між прильотами все ж таки було кілька секунд, і це означає, що публіка просто зобов’язана була зняти хоча б останній приліт, але на тих відео, що вдалося побачити, немає жодного прильоту. А це означає, що все відбувалося настільки швидко і несподівано, що поки публіка вмикала свої камери, все вже закінчилося, і на їхньому відео тільки руїни та клуби диму.
А ми ж знаємо, що атака крилатих ракет супроводжується звуком прольоту самої ракети, і у випадках ударів тими самими «Тінями» чи «Фламінго» в Мережі з’являються відео прольоту або підльоту ракет. Це тому, що люди реагують на свист, який видає турбіна ракети, і тому встигають увімкнути запис відео, з усіма відповідними наслідками. Але тут цього теж не було. Скажімо так, свого часу мені доводилося проїжджати це місто, і якщо це були крилаті ракети, то, швидше за все, вони летіли із західного напрямку і пролетіли над річкою. Тобто із західного берега їх просто повинні зняти на відео, над рівною поверхнею річки, але нічого подібного немає.
Усе це змушує припустити, що ми спостерігали груповий запуск нашої балістики. Провалені поверхи якраз вказують на те, що, крім вибуху потужної БЧ, тут спрацювала кінетична енергія ракети, що падає вертикально з висоти кілька десятків кілометрів. І ось атаку балістики зняти практично неможливо просто тому, що незрозуміло, що і звідки знімати, плюс до того, на термінальній ділянці польоту балістична ракета летить у кілька разів швидше за крилату, і це – проблема для того, хто знімає сюжет.
Тож якщо Сили оборони здійснили групове застосування балістичних ракет, то характер війни почне змінюватися просто зараз, бо до Воронежа приблизно стільки ж, скільки й до москви, а якщо туди полетить балістика, то це буде вже зовсім інше кіно, і лапті це розуміють. А тим часом там потихеньку розгорається ср*ч уже з цього приводу, і пишуть там таке:
«Противник дедалі частіше застосовує ракети. На жаль, збивати їх не вдається. Атака по Воронежу це підтвердила. Динаміка нарощування ударів по наших тилах виглядає справді неприємно. В умовах акумуляції ППО з усієї країни для захисту москви можемо припустити, що військкорам активно затулятимуть рота. Як це допоможе захистити наші тили – питання, звісно, риторичне».
І ця риторика має під собою підстави, бо в москву справді потягли ППО з різних місць і, можливо, зняли з Воронежа, хоча тепер уже одним заводом там стало менше і можна економити далі. Ну, а з приводу москви лапті пишуть дуже акуратно, але цікаво:
«Джерела кажуть, що Собяніна начебто переконали: ППО довкола столиці посилили, часто пробивати оборону у противника не вийде. Хоча комбіновані атаки можуть завдати певних збитків. Співрозмовники зазначили, що для заспокоєння громадян встановлення систем ППО на житлові багатоповерхівки проводили вдень, щоб це потрапило в соцмережі.
Утім, замість заспокоєння в соцмережах фіксується зростання нервозності. Адже частина ракет, запущених під час останніх атак для збиття ворожих безпілотників, влучила явно не туди, куди призначалося. В мерії повідомили нам, що військові змогли переконати Собяніна, що більшість атак на москву буде відбито. При цьому також зазначили, що якщо подібні масовані нальоти продовжаться, то до кінця літа внаслідок падіння уламків у москві можуть загинути не менше 400–500 осіб».
Ми вже писали про те, що ворог демонстративно встановлює панцирі на висотки, роблячи їх законною ціллю для ураження. Але зрозуміло, що це – понти, спрямовані на те, щоб згладити хвилю паніки, яка починається серед дорогих москвичів. Однак тут є і зворотний ефект. Місцеві жителі пишуть про те, що під час встановлення як мінімум одного «Панцира» вдалося роздивитися «мангали» на ньому, що це означає – очевидно: ППО почали знімати вже і з лінії фронту. А в їхніх пабліках уже йде хвиля з приводу того, що якщо справді почали знімати ППО із зони бойових дій, то воювати ніхто не стане просто з принципу. Ось така загогулина виходить із цією атакою.
А додатково прилетіло по станції космычного зв’язку в Дубні, щоб і москвичам не було соромно.
Нещодавно в моєму місті було два прильоти балістики – звуку від ракет якось ніхто не чув.
“Воронежский завод «Сборка» (в советское время — Воронежский завод полупроводниковых приборов, ВЗПП) входил в состав НПО «Электроника». Предприятие было флагманом советской микроэлектроники и выпускало:
Компоненты для ЭВМ: микроэлектронику для советских компьютеров.”
А путлер все мечтаtn Совецкий Союз восстановить.
И как он теперь это будет делать без микроэлектроники для ЭВМ
Кстати это не украинцы этот завод взарвали.
Это сделал дирик этого так называемого предприятия.
Нанял троих “за 330 каждому” и все.
Тут видно як ракета( я бачив одну, справа), пишуть про три, влучає в будівлю – https://t.me/Helgi_Sharp/179301
Бомбить, бомбить, и ещё раз бомбить Воронеж настоящим образом! Там дофига интересных заводиков.
По поводу баллистики – ТТТ шоб не сглазить), характер разрушений сильно смахивает на б/ч под тонну весом. Да и заявление ГШ – дескать использовались ракеты воздушного базирования, порождает вопрос – “это ж какие ж такие?!”