Навіть більше, собянінські занепокоєння обговорюються набагато активніше, ніж путінські промови. Причому, коментують московського мера навіть «чоботи», які залишилися байдужими як до випробування вундервафель, так і до бадьорих розповідей про те, що путін когось оточив у Покровську. Замість цього, міркування йдуть про таке:

«Я не впевнений, що по Москві вдарять «Томагавками». Але у ворога, на жаль, є багато іншої зброї та інших цілей. Бомбосховища мають бути готові. Взагалі, жителям Москви, як і будь-якого іншого міста, я рекомендую ходити в бомбосховища в разі появи будь-якої інформації про загрозу ударів з повітря».

Очевидно, що представник міністерства Бєлоусова хотів видати заспокійливу відповідь, але вийшло щось прямо протилежне. Він не став робити акцент на тому, що розмови про можливі постачання для ЗСУ «Томагавків» поки що ведуться на рівні Міноборони США і самі постачання ракет Україні – вилами по воді писані, зате розповів про те, що ЗСУ прямо зараз мають засоби ураження, здатні виконати атаку на москву з не меншим успіхом. Тобто, така зброя вже є, але поки немає рішення направити її на москву. Скажімо так, як заспокійливе, така промова навряд чи має цінність.

Тема ця виявилася куди більш популярною, і крім військових, до її обговорення долучилися й попи. З глибин їхнього патріархату сьогодні ж, прийшла така інформація:

«У церкві розповіли, що вони отримали наказ посилити молитви за захист Росії від «Томагавків», які здійснюються, починаючи з середини жовтня. Тепер такі молитви читатимуться 14 разів на день спеціально відібраними священнослужителями».

І ніяких «Буревісників» із «Посейдонами» в молитвах не спостерігається, як немає жодних бадьорих і бравих розповідей про Покровськ, куди нібито путін готовий приїхати пішки. Ще раз підкреслю, на тлі цілої серії заяв царя, кожна з яких могла б стати окремим інформаційним приводом для мобілізації буквально всього пулу пропаганди ворога, ось це мовчання усіх, окрім тих, що не є офіційними ЗМІ, виглядає дуже підозріло. Вони що ж, не вірять власному цареві настільки, що не хочуть ганьбитися тиражуванням його промов?

Ну а ті державні ЗМІ, які безумовно будуть захоплюватися мудрістю царя, оскільки їм за це платять, полізли в опис подробиць того, що може зробити дивовижна торпеда і договорилися до того, що її вибух підніме хвилю цунамі на 500 метрів і Британія буде просто змита водою. Але фахівці вже пишуть про те, що ефекти, якими оперують російські ТБ канали, не відповідають фізиці процесів і тому, якщо сенс торпеди полягав саме в тому, щоб основним вражаючим фактором мала стати величезна хвиля, то з цим там сильно промахнулися.

Зате один ефект від промов путіна вже є. Як відомо, у четвер Трамп заявив про те, що розпорядився почати ядерні випробування, оскільки інші їх уже ведуть. Тоді ж пєсков спробував зіграти роль дурника і розповісти про те, що випробування вундервафель не можна трактувати як ядерне випробування, але ж і Трамп не уточнював, що мається на увазі під терміном «ядерні випробування». Як виявилося, у гру «трактування термінів», можна грати і вдвох. І схоже на те, що можуть збутися найгірші передчуття лаптів, оскільки на пряме запитання журналістів про те, чи йдеться про підземні випробування, Трамп відповів у такому ключі, що нічого не варто виключати.

Загалом, дід метушиться, робить дурнуваті заяви, які дивують навіть його підданих. А крім того, реакція на його промови виявилася не тією, на яку він розраховував. І що найголовніше, ця реакція поки позначена лише контуром.

3 коментар до “Дідові лячно (Частина 2)”
  1. Доречі, діда Доня сказав, що навіщо мені ракета, яка летить 15000 кілометрів, коли ми маємо найсучасніші підводні човни з ракетами біля узбережжя паРаші!

  2. “Посейдон” это бред сумасшедшего с любой стороны. Где-то слыхал, а, у Яковины, лапти вроде заявили там 200км/ч подводную скорость, шо есть бред в квадрате. Или она (он?) шуметь будет на весь океан. Далее – навигация. GPS под водой нет. А течения – есть. И много других интересностей. По инерциальной системе оно безусловно попадет в Америку, непонятно только в какую, южную, или северную. Цунами подводный взрыв не вызовет. Энергетика ниже на порядки, плюс условия возникновения волны. Излучение, радиация, ударная волна – все будет поглощено водой. Не, канеш, взрыв на 5-10Мт, хоть и шибко под водой тоже удовольствие сильно ниже среднего, но на апокалипсис, даже самый завалящий – не потянет.

Коментарі закриті.