Пройшло два тижні з моменту зухвалої агресії московії проти Польщі. Всі вже все що могли сказали, і тепер пора робити висновки. Мої висновки дуже сумні, і виглядають так:
Ван. НАТО в стані клінічної смерті і зовсім не готове до агресивних дій московії. Тобто юридично НАТО живєє всіх живих, контора працює, чиновники роблять голосні заяви, а дій – зеро, що означає медичну кому чи клінічну смерть.
Ту. США своїми заявами і діями заохочують московію до подальшої агресії проти Європи.
Срі. Країни Європи не готуються до неминучої московської агресії в нових формах і засобах. Як завжди, вони готуються до минулої війни.

Вторгнення з території Білорусії десятків БПЛА на територію Польщі і проліт на сотні км є актом агресії і нічим іншим не може бути. І офіційні особи Польщі так і казали в своїх офіційних заявах. І, як писали багато оглядачів, Польща, в процесі непублічних консультацій з верхівкою і країнами НАТО, вимагала задіяння 5-ї статті НАТО. Але Польщу ввічливо надіслали за зрозумілою адресою інші країни НАТО, в першу чергу США. І Польща була вимушена просити задіяння 4-ї статті НАТО.

Стаття 4 передбачає, що держави-члени будуть спільно консультуватися, коли, на їхню думку, виникне загроза територіальної цілісності, політичній незалежності або безпеці будь-якої зі сторін. На відміну від Статті 5. Згідно з Ст. 5, збройний напад на одного члена НАТО вважається нападом на всіх членів, і кожна держава-союзник зобов’язана вжити заходів, які вважатиме необхідними, щоб допомогти атакованій стороні, включно із застосуванням збройної сили.

А як всі ми зараз знаємо, як раз і були застосовані збройні сили самої Польщі і інших держав НАТО для збиття кацапських БПЛА. Саме ця подія вже кришталево прозоро показує, що відбулась агресія, агресію відбивали силою зброї, і 4-та стаття статуту НАТО тут аж ніяким боком.

Але США, а за ними і керівництво НАТО, не побачили в цьому агресію. Сам президент Трамп написав чи сказав, мовляв, так вийшло. Буває так. Світ такий зараз. А держсекретар Рубіо голосно заявив, що сталась помилка. Заблукали дрони. І випадково в них були вставлені польські сім-карти та додаткові паливні баки.

І одночасно з цим США демонстративно знімають санкції з головної авіакомпанії Білорусії – Білавіа. Знімають санкції з країни, з території якої була здійснена військова агресія проти Польщі!

Якщо всі ці висловлювання і зняття санкцій це не пряме схвалення дій московії і не пряме заохочення на подальшу агресію, то я не знаю як це трактувати. В мене вже вся сучасна ввічлива термінологія закінчилась.

Для мене все виглядає так: США дають зелено світло московитам на подальшу агресію проти Польщі і інших європейських країн НАТО.

Я не знаю, чому себе так поводять США зі своїми союзниками. Мабуть для сучасного керівництва США держави ЄС, члени НАТО, вже аж ніяк не союзники. Це нова реальність і її треба прийняти.

А ще хочу поділитись своїми думками про готовність Польщі до нападу, як на мене, неминучого. Про НАТО не буду, в НАТО немає військ, а є тільки апарат чиновників.

Так от, Польща. Має Міноборони, Генштаб, Радбез та інші структури, які відповідають за кордони і безпеку, на чолі з Президентом. Завдання Генштабу – бути готовим до агресії. Мати протоколи дій на випадок перетину кордонів держави ворожими солдатами чи ворожою технікою, пілотованою і дистанційно керованою. Повномасштабна війна триває вже майже 4 роки, війна дронів – 3 роки. Відкрита статистика каже, що дронами зараз вражається 75% особового складу і техніки московитів. Дрони зараз – основна ударна сила терору наших міст і селищ. Пряме завдання Генштабу Польщі – вивчати дії свого основного ворога і готувати засоби протидії. А московія зараз і визначена основним ворогом.

А ми побачили, то у військових Польщі немає ні структур, ні засобів, ні бажання протидіяти ворожим дронам. Нема бажання тому, що жоден польський генерал чи високопосадовець не був знятий з посади за провал відсічі агресії.

Я не хочу давати поради полякам, не моя справа. Але маю свою думку таку: тільки створення реальної безпольотної зони в південних і західних областях України силами збройних сил Румунії, Польщі, Латвії, Літви та Естонії, в тісній взаємодії з СОУ дасть їм розуміння та навички ведення сучасної повітряної війни. І ще надасть необхідну сміливість та допоможе обкатати свої, національні засоби збройної боротьби в повітрі. Всі інші навчання, тренування, збори, наради – військовий онанізм, який тільки забере час і ресурс.

Чому я вважаю, що подальша агресія на країни ЄС та НАТО є неминучою? Тому що така агресія московитів суттєво допомагає основному завданню орків – знищенню України.

США відмовились надавати збройну допомогу Україні і я не бачу перспектив зміни позиції США. Тут ключове слово «допомога», не плутати згоду США продавати зброю Україні і для України. Тільки Європа зараз залишилась і фінансовим і збройовим донором нашої держави. Звісно допомагають і Канада, і Австралія, і Японія, але за 80% – Європа. Змусити Європу відмовитись від допомоги Україні вирішує всі проблеми московитів. Ясно, що Україна не втримається без грошей і без зброї.

Щоб зупинити допомогу, треба лякати Європу. Не обов’язково вводити танки і ганяти тушки орків. Дрони повітряні. Дрони морські. Дрони підводні. Дрони наземні. Блокування різними методами (РЕБ, дрони, теракти) роботи аеропортів Польщі, Румунії, Німеччини, держав Балтії та Скандинавії. Пошкодження кабелів зв’язку. Хакерські атаки на банки, аеропорти та цивільну інфраструктуру. Підриви складів з боєприпасами і дронами і діверсантами. І потужні спрямовані інформатаки, що все це – за допомогу Україні.

Приклад Ізраїлю і Ірану показав всьому світу, як можна воювати тільки повітряними засобами. І цей досвід з легкістю може застосувати московія проти Європи. І вже застосовує. Ми бачимо класичну драбину ескалаційних дій – дрони в Польщу, потім дрон в Румунію, потім МІГі-31 над Естонією, потім дрони над Данією.

Постійні і цілеспрямовані подібні дії приведуть до того, що все більша частка мешканців цих держав з часом відкрито почнуть виступати проти допомоги Україні і зосередженні на своєму особистому захисту, і домовленості з орками за рахунок України. Як раз те, що пропонують праві політичні партії. Зміна ставлення поляків до України – яскравий тому приклад.

Коли я кажу про неминучій напад на країни Європи, я не маю на увазі танкові клини і піхотні атаки. Я маю на увазі створення постійних, системних загроз спокійному життю європейців гібридними методами. І лозунг цих атак буде таким: «киньте Україну, товаришуйте з московією, інакше ви і ваші діти віднині не будете почувати себе в безпеці».

Ні НАТО, ні окремі країни не мають зараз навіть теорії, як протистояти і протидіяти цим гібридним нападам. Ба більше, в переважної більшості країн немає навіть політичної волі визнати, що це напади, а не «випадковості» чи «помилки». А в демократіях є традиція усувати від влади тих політиків, які не бачать і реагують на наявні загрози. А от хто прийде на заміну? Ті, хто реально знають що робити, чи ті, хто вміє гарно розмовляти з камерами – головне питання майбутнього Європи.

Що може протиставити цій стратегії Україна? Тільки одне – акумулювання всіх своїх ресурсів на СОУ, на виробництво зброї. Мобілізація і промисловості, і суспільства на виживання і протидію москвитам. Буде це зроблене зеленими слугами? Всі їх дії зараз та поданий проект бюджету на 2026 рік чітко показує, що ні, не буде.

Президент Зеленський – вирок Україні.

Наша праця за тиждень.

Плати ініціації «Icarus Standalone» виробництва української фірми з поетичною назвою «Бавовна Дефенс» для ФПВ дронів-перехоплювачів для пілоти 164 бригада ППО вже на місці, і мабуть вже і працюють. Чекаю на відеоподяку. Ось так вони виглядають:

Для 3-го батальйону ПБС КРАКЕН сплатив за метал (30270 грн), герметичні мережеві розетки (12060 грн), зарядка для LiFePO4 акумуляторів (4121 грн), абонплату за Старлінк (86 євро).

Подяки від ПБС КРАКЕН за попередню та цю допомогу:

MAKE RUSSIA MOSCOWIYA AGAIN!

Гривну з будь-якої гривневої картки можливо відправляти за цим посиланням:
https://send.monobank.ua/jar/8kemUPY8Ff
Це «Банка Монобанку» для накопичення коштів.

Окремо додаю картки Монобанку та Приватбанку.

Картка Монобанку: 5375411201723553

Картка Приватбанку1: 5168745022527821

Картка Приватбанку2: 5457082252814350

PayPal: olkras@yahoo.com

Кому потрібне підтвердження зарахування грошей – пишіть на мейл olkras@yahoo.com.

Ваш Готельєр – бандерівець

 

 

19 коментар до “Волонтерка. Клінічна смерть НАТО.”
  1. > Що може протиставити цій стратегії Україна? Тільки одне – акумулювання всіх своїх ресурсів на СОУ, на виробництво зброї. Мобілізація і промисловості, і суспільства на виживання і протидію москвитам. Буде це зроблене зеленими слугами? Всі їх дії зараз та поданий проект бюджету на 2026 рік чітко показує, що ні, не буде.
     
    А іншими українцями, крім зелених слуг, це буде зроблене? Кожен день в новинах нові випадки корупції зовсім не верхнього рівня, і серед них кожен день — у питаннях оборони. Українці продовжують несамовито “мутити” і “пиляти” всюди, де вдасться. Що, хтось скаже “а шо такоє, всі так роблять, он на верхівку подивіться”? В тому ж і проблема, що в Україні всі так роблять, і в Україні це [збочена] норма, а в Європейському Союзі так не прийнято робити, там це геть зовсім не норма. І це при тому, що Україна зараз існує на гроші, які їй дарує Європейський Союз — не лише безпосередньо на оборону, а й на пряму бюджетну підтриму, нагадаю. Європейці собі такого не дозволяють, а українці (зовсім не лише зелені слуги) — “резвятся” на ці їхні гроші. А потім хтось каже, що кацапи, мовляв, добре вміють в громадську думку в Європейському Союзі. Ну звісно, що ж тут складного, якщо українці (далеко не лише зелені слуги) самі забезпечують їх аргументами?
     
    Європейський Союз не достатньо мобілізований? Так, не достатньо. А українці? Відмова від споконвічної корупції на всіх рівнях — це ж теж невід’ємна частина мобілізації.

    1. Тренд задає держава. Саме вона визначає межі дозволеного і що є нормою поведінки. Тільки держава має ефективні і законні засоби впливу на суспільство. Недарма кажуть: *Риба гниє з голови.* Люди поводять себе так, як їм дозволяють.

        1. Держава – це не саме суспільство, а політична організація суспільства. Вона є особливим інститутом, що здійснює управління суспільством, реалізує державну владу через спеціальні органи та надає своїм рішенням обов’язкової сили, спираючись на право та, за потреби, на примус. Держава виступає як офіційний представник суспільства, забезпечуючи його цілісність і безпеку.
          Google

          1. > Держава виступає як офіційний представник суспільства,
             
            Отож. І формує її суспільство.

        2. Твердження “Закон – відображення моралі” вказує на тісний зв’язок між правовими нормами та суспільними уявленнями про належне, але не завжди закон є прямим відображенням моралі, адже мораль є динамічною та суб’єктивною, а закон – це система формальних правил, що встановлюються державою і забезпечуються її примусовою силою. Хоча багато законів ґрунтуються на загальноприйнятих моральних принципах, їхнє існування не тотожне моралі, бо існують закони, що не відповідають моральним нормам, а моральні принципи можуть не бути закріплені у законодавстві.

          Google

          1. Закони створює законодавчий орган, членів якого суспільство обирає з-поміж себе.
            P.S. З Google тут кожен і сам може поспілкуватися.

          2. “Колеса – насосы”(с)
            В собственной голове видимо ничего нет, что начинаете спамить просто пальцем в небо? Вы еще притащите сюда AI.

      1. Згоден з паном Andriy. Люди обирають таких, хто дозволятиме їм поводитися так, як вони самі прагнуть. І люди же йдуть у відповідні «дозволяльні» структури (ці структури не з безтілесних істот складаються). Тож припиніть лицемірити.

  2. “Для мене все виглядає так: США дають зелено світло московитам на подальшу агресію проти Польщі і інших європейських країн НАТО. Я не знаю, чому себе так поводять США зі своїми союзниками. Мабуть для сучасного керівництва США держави ЄС, члени НАТО, вже аж ніяк не союзники. ”
    Може, тому, що в США керує відверта російська агентура? Трамп – котрого кілька разів витягли з банкрутства за російські гроші і який не повернув секретні документи після відставки; Кеш Патель, що брав гроші у російських олігархів ; Маск, який купив Твіттер за гроші невідомого походження; Марджорі Тейлор-Грін, яка розкриває польових агентів ЦРУ в прямому ефірі телешоу… І, як вишенька на торті – Серхіо Гор, він же Сергій Гороховський, народився. 30 листопада 1986 року, Ташкент, Узбецька РСР, який приховував своє походження і кричав, що він – мальтієць, не здав форму допуску до роботи з секретними матеріалами – і тим не менш, є керівником Управління кадрів Президента США – тобто може розставити російську агентуру по всій адміністрації Трампа. Що ви хочете від американців до того, як всю цю наволоч буде вичищено залізною мітлою – як це робили за часів Маккарті?

  3. Довідка.
    є однією з ключових у Біблії і міститься в Посланні до Галатів, розділ 6, вірш 7.
    Повний вірш звучить так (в перекладі Івана Огієнка):

    “Не обманюйтеся, Бог осміяний бути не може. Бо що тільки людина посіє, те саме й пожне!”

    1. Ну так, що би добре не сталося — завжди дякуйте лише боженці (До ефесян 5:20), а якщо погане — звинувачуйте себе (оце от До галатів 6:7).
       
      Як на мене, то заборона подяки собі за зроблене щось добре собою для себе знищує мотивацію.

      1. Ті листи писалися не до Вас. Як приклад: мотогонщик пише листа до байкерського клубу, там свої речі за замовчуванням. Але Вам вони невідомі.

  4. Вихід тут один. Якщо Європа хоче протистояти кацапам, їй життєво необхідно прогнати хоча б офіцерський склад через війну кацапів з Україною. Тут їх кадри навчаться новим методам та способам боротьби з військами Московії та набудуть досвіду. Свого часу ФРН проганяла своїх офіцерів через будь які конфлікти, бо вважали, що армія, яка не воювала 10 років і більше, небоєздатна. Тому кращий вихід – підготовка підрозділів у боєвих умовах, тоді зникне рефлексія говорильні, а з’явиться рефлексія бити одразу. США зараз нашпиговані кацапською агентурою зверху донизу, це видно з голови фбр та Міноборони. Тампон такий же поц, як і оманський блазень, що очевидно. Римляни казали – по кігтю лева, а США по чубчику тампона.

    1. На жаль ніхто до нас своїх військових для навчання у бою не направить. Бо як хтось із них загине, крику буде…
      Он поляки відмовились надіслати своїх ППОшників для навчання на бойовому досвіді. Хоча ризики там мінімальні.

  5. Що ж, продовжмо аналогію. До задач імунної системи належить і боротьба проти ракових клітин свого же організму. А ракові клітини зацікавленні у слабкості (чи пак маніпульованості) імунної системи. І що як ракові клітини становлять від третини до половини організму?
     
    Крім того, імунна система не є для організму чимось зовнішнім. Вона складається з його же клітин. З такою же ДНК.
     
    І навіть зовнішнього СНІДу не потрібно, Вільям Оккамський в курсі.

  6. Чомусь ніхто не говорить про те, що в разі прийняття рішення, Європа та НАТО спокійно можуть зробити Балтійське море внутрішнім озером НАТО, так само як і Чорне море можуть перекрити для москалів.
    і москалі знають про це, і навряд чи будуть доводити до такої ситуації, пограються, полякають, зроблять висновки з результатів на майбутнє, і на цьому все закінчиться, принаймні зараз

Коментарі закриті.