Авторка перекладу: Світлана

Із серії «Проти ночі»

СЛІДАМИ БІЛОГО ПОРОШКУ

Нещодавно пройшла новина про те, що високопоставленого попа гундяєвського патріархату, який завідував приходом у Чехії, затримали з приводу того, що у його автомобілі були розфасовані пакети з білим порошком. Його навіть затримали, і він провів ніч у буцегарні. Але потім його випустили, так і не пояснивши ні причини його затримання, ні причини звільнення. А головне – так і не було сказано, що за дивний порошок був в автомобілі попа. Щоправда, щойно його випустили, піп відразу змився з Чехії, бо напевне знав, що це був за порошок, хоча міг би сказати, що це було для особистого вживання, бо болять рани ще з колчаківських фронтів.

Проте піп не став спокушати долю і покинув країну, в якій залишився порошок. Цілком можливо, він припустив, що з таким успіхом можуть знайти й те місце, де упаковки порошку вже не такі маленькі, як ті, що було виявлено в машині, а вже кілограмові та з клеймом відповідних виробників із сонячної Колумбії. Здавалося, що на тому вся історія закінчиться. Путінофіл Бабіш дав команду спустити справу на гальмах і дати час попу покинути Чехію власним ходом. Начебто тему вичерпано, але, як виявилося, вона отримала продовження. Ось як це описує ворожа преса:

«Запідозреного у перевезенні наркотиків у Чехії митрополита Іларіона (Григорія Алфєєва) знову перевели на нове місце служби – до Бразилії, яка вважається найбільшою транзитною точкою для відправлення до Європи кокаїну… Священника направили до Аргентинсько-Південноамериканської єпархії, де він служитиме у храмах Петра і Павла та Івана Богослова у бразильських містах Санта Роза і Кампіна-дас Місойнс. Таке рішення було ухвалено у зв’язку з неможливістю для Іларіона «з об’єктивних обставин» служити у храмі у Карлових Варах».

І тут треба зауважити, що хід цей виявився гросмейстерським, бо в принципі цього попа можна було б відправити безпосередньо до Колумбії, де є прихід в ім’я святого Серафима Саровського і центр святого Олександра Невського. Але це було б занадто прямо в тому сенсі, щоб підтвердити найменування порошку, виявленого в Чехії. А в такому разі виникнуть запитання про те, на якій підставі наркопіп уникнув судового розгляду за перевезення заборонених речовин у своєму автомобілі. З іншого боку, аміго Іларіон і в Бразилії непогано влаштується, бо там є не тільки «очень много диких обезьян».

ТАКИ ОБМАТЮКАВ

Ще вчора в ізраїльській пресі та ефірі дуже гучно ставилося під сумнів повідомлення американського ресурсу новин AXIOS про те, що під час телефонної розмови президента США з прем’єром Ізраїлю Додік обматюкав Бібі, заявивши, що якби не втручання найкращого президента, Нетаньягу давно б уже «чалився на нарах». Але ось сьогодні внесено ясність у цей момент, і її вніс Тромб особисто, а ізраїльська преса тепер пише таке:

«Президент США Дональд Трамп підтвердив в інтерв’ю Pod Force One, що в нещодавній телефонній розмові з Біньяміном Нетаньягу, під час якої обговорювалася ситуація в Лівані та Ірані, він нецензурно вичитав своєму співрозмовнику».

При цьому Додік пояснив, що любить Бібі, але війна в Лівані його непокоїть. До речі, насамперед ця війна непокоїть Іран, і його представники заявили про те, що якщо Ізраїль не перестане бити по «Хезболлі» і не виведе війська з Лівану, то жодних переговорів та розблокування Ормузької протоки не буде. І схоже на те, що занепокоєння бородатих і занепокоєння Додіка мають однакову конфігурацію. Можливо, цього в Ізраїлі й не дуже помітили, але збоку це видно чітко.

(Далі буде)

3 коментар до “У малих дозах (Частина 1)”
  1. Але це було б занадто прямо в тому сенсі, щоб підтвердити найменування порошку, виявленого в Чехії.
    Полиция Чехии уже обозначила название порошка
    https://t.me/Ukraine_365News/123303

  2. То б то в зразковій для нас Європі, російська свиня може їздити, торгувати з повним багажником кокаїну і її після затримання поліцією просто відпускають додому? То хоч порошок конфіскували, чи вибачилися та повернули?

    1. Вони його здихалися, і до того же швидко. Витрачати на це лайно бюджетні гроші, і щоби воно ще й смерділо?..

Коментарі закриті.