Ну, і раз уже пішли коментарі ворожої пропаганди, то є сенс коротко згадати про інсайди. Вони справді підтверджують, що лисого дідуся розбудили дуже рано – о 10 ранку, а не об 11 чи 12, як це буває зазвичай, і одразу ж розповіли про те, що сталося в місті, куди він зібрався їхати. Зробили це настільки неакуратно і грубо, що у царя відбулася бурхлива реакція. Воно, звісно, все відперуть або замінять, але ж є усталений внутрішній протокол: погані новини повідомляти тоді, коли цар або вже сидить на валізі, або валіза стоїть поруч і в повній готовності до вживання. А тут усе сталося не за фен-шуєм. Воно начебто – нічого страшного, не вперше і не востаннє, але відмивати стелю – той ще челендж.

У зв’язку з цими подіями поки що не вирішено, хто поїде в Пітер – «палпалич», удмурт чи сам фюрер. Це – вкрай важливий момент, бо в останньому випадку до бронепоїзда треба чіпляти додатковий багажний вагон для підвищеної кількості валіз. Воно й зрозуміло, адже не можна, щоб цар об*****ся у присутності закордонних гостей. Якщо таке станеться, багато хто одразу згадає якутського скульптора, і після цього спробуй доведи, що він не робив кінну статую царя на зразок Жукова, тільки з іншого матеріалу. Там таке вже кілька разів рішуче спростовували, і тому зайвий привід зовсім ні до чого. У будь-якому разі, промову для гостей доведеться переписати і якось культурно пояснити, що насправді це не порт горить, а натурально зіпсувалася погода, або щось у цьому сенсі.

Ну, а Генштаб ЗСУ повідомляє про те, що насправді в порт прилетіло всього кілька добрих птахів просто для того, щоб гості прутінського фестивалю не нудьгували від старечих промов прутіна. Насправді в цьому випадку порт був опцією для операції знежирення Балтійського флоту. До речі, саме флот і мав забезпечити прикриття заходу з моря. Основна частина стоїть за 20 кілометрів від міста у Кронштадті, і саме там було зосереджено основну масу ППО, яка зіпсувалася під час атаки. Мабуть, саме тому добрі птахи так спокійно і по-господарськи відпрасували нафтовий термінал.

Як усі добре знають, ЗСУ практично утилізували чорноморський флот, від якого залишилася навіть не флотилія, а невідомо що, і останнім часом взялися за Каспійську флотилію, бо звідти запускають КР «Калібр» по Україні. І загалом було зрозуміло, що на цьому справа не зупиниться, і питання було лише в тому, база якого флоту стане наступною ціллю для ударів – Балтійського чи Північного. І от сьогодні це питання вже знято, бо почалися планові заходи щодо ліквідації саме Балтійського флоту, і тут є своя логіка.

Як відомо, Сили оборони України певний час тому почали застосування практичних санкцій до балтійських нафтових портів, зокрема Приморськ та Усть-Луга. Це довелося робити тому, що Тромб практично скасував санкції на нафту з курника, регулярно продовжуючи мораторій. Тому було реалізовано принцип «Якщо хочеш зробити добре, зроби сам». Але порти – досить великі комплекси, і повністю вивести їх з ладу саме дронами – завдання нелегке і точно – не швидке. Тому ворог щось там підремонтував та відновив експорт нафти.

Наші партнери, зокрема Швеція, Франція та Велика Британія, почали зупиняти судна тіньового флоту курника, а у відповідь – лапті направили на супровід танкерів корвети зі складу Балтійського флоту. Зрозуміло, що європейці не стрілятимуть по танкеру, хоча той іде під прапором третьої країни, і яким боком до нього корвет – невідомо. Тим більше вони не стрілятимуть у російський корвет. І тут з’ясовується, що єдина країна у світі, яка без рефлексії валить і по танкерах, і по корветах лаптів, – Україна. І от вона сьогодні ввалила по базі Балтійського флоту, де, за попередніми даними, виведено з ладу якраз два корвети, що брали участь у конвоюванні танкерів.

Один із них зветься «Бойко» чи якось так. Не виключено, що його назвали, як і сумнозвісні вишки, ім’ям персонажа, який давно мав рубати граніт на «четвірці» або шити рукавиці на «Сокирянах». Але тут важливе інше. Наші військові роздовбали флотську базу в тимчасово окупованому Севастополі. Роздовбали базу в Новоросійську. Також роздовбали базу в Каспійську і ось тепер взялися за Кронштадт. А чим це закінчується, знають усі. І ось на цьому тлі старий вирішив щось розповісти про велич…

30 коментар до “Ще раз про фестиваль (Частина 3)”
  1. Кстати, в сети появилось видео пуска баллистики FP-7. (Информация для зрадофилов)

    1. Пуски й раніше демонстрували.
      Правда, не в кількості 3000.

      Але краще демонструвати відео влучання, а не пуску. Ось це була б інформація.

          1. 198 млрд грн, які були за 7 років, з 2019 року, «виведені» на певних осіб з України, через 2.000 компашок-одноденок, неможливо провести безтучасті працівників не тільки Нацбанку, а й інших структур та фігурантів «зовнішньо економічної діяльності» з України!!
            Зеленський з керівниками цих структур, дивно шукають гроші на посилення ППО України???
            Добре, що Західні Партнери, знають набагато більше про «виведені гроші» та їх осіб, з Урядового кварталу за 7 років!!

        1. FP-7 ?
          по пітеру?
          ви хоч би запам’ятали для початку що це зенітна ракета
          абсолютно недовершена
          та я бачу що вам усе одно – “какАя разніца!”
          продовжуйте накидати – нам цікаво спостерігати …

          1. зенитная ракета – FP-7.x. FP-7 – баллистическая. но вам, я так понимаю, без разницы
            Компанія Fire Point, відома розробкою крилатої ракети FP-5 «Фламінго», анонсувала роботи над балістичними ракетами FP-7 та FP-9 у 2025 році. Перші випробування FP-7 відбулися 27 лютого 2026 року.[1]
            За словами співзасновника та головного конструктора Дениса Штілермана, ракета створювалась як високошвидкісний, відносно дешевий і технологічно простий засіб ураження.[2]
            3 червня 2026 року Fire Point провела перші випробування FP-7.X. Під час тесту було виконано повністю керований маневровий політ ракети. За словами виконавчого директора компанії Ірини Терех, випробування пройшли успішно.[3]

          2. Та мені воно якось дійсно все одно що одна що друга є тільки у вигляді дослідних зразків з абсолютно нульовою бойовою ефективністю.
            головний конструктор без досвіду та без освіти – це нове щось у проєктуванні ракетної техніки. Може він є самородок та от тільки мені чуйка підказує що цей самородок має спеціалізацію у галузі розпилу чужих грошей. Усі інші якось біля янелоха боневтіковича не тримаються.
            а ви можете й надалі облизувати подібних пристосуванців які обіцяють то балістику тисячами випускати, то зенітні ракети, то космодром побудувати й все за півроку й кожний раз усього тільки за 600 лимонів долярів!

            мільярд дерев, велике будівництво, країна мрій – все це вже було і як ні дивно закінчилося пшиком.
            продовжуйте.
            є ще багато дурнів які вірять у казки.

          3. > За словами виконавчого директора компанії Ірини Терех,
             
            За словами? І кого? Дизайнерки бетонних лавочок без вищої освіти???
             
            Ось випробування ПРК Р-360 «Нептун» КБ «Луч», червень 2020 року, БЕЗ СЛІВ: https://www.youtube.com/watch?v=vjxaR0YZdaU
             
            Припиніть лити тут своє зелене лайнище!

    2. В інтернеті з 2020-року — відео пуска та влучання в ціль балістики Вільха-М. (Інформація для зелемаструбаторів)

      1. ольха-м это система залпового огня. что-то вроде катюши. fp-7 аналог фау-2. разный класс вооружений

        1. Вільха-М2: вага БЧ — 170 кг, дальність — 202 км, точність — близько 10 м на базових відстанях, до 30 м на максимальних (це станом на 2020 рік).
          FP-7: вага БЧ — 150 кг, дальність — 200-300 км (наразі вилами по воді писана), точність — 14 м (аналогічно).
          Різні класи, кажете?

          1. Ракета нептун – дальность 280 км, масса боевой части – 150 кг. это один класс с ольхой или нет?

          2. Клініка… Нептун — крилата ракета, а Вільха — балістична. А що пускова від совкової РСЗВ — то це характекристика тупої совкової “площинної” зброї, а не високоточної Вільхи. Зате в відосикової FP-7 пускова — з гівна та дрюччя, судячи з офіційного відосика.

          3. ольха – система залпового огня, fp-7 – баллистика. тем не менее, для вас это одно и то же. так у кого там клиника?

          4. Клініка — це дивитися на аналогічні характеристики й спосіб польоту, і вважати, що це — різні речі. Обидві вписуються у визначення “тактична балістична ракета”. Те, що перша може стартувати з установки, первинно створеної для некоригованої РСЗВ меншої дальності — лише приємний бонус. “Точка” — це за Вашою логікою що? Балістична ракета, тому що вона на установці одна? А в неї дальність в рази менша, ніж у Вільхи-М2. А HIMARS? РСЗВ, тому що їх на одній пусковій установці 6 штук? А ATACMS — балістична ракета, бо вона на пусковій установці одна? Так пускова установка ж та же, що й у HIMARS. І Град-П, за Вашою класифікацією, це балістика?
             
            І взагалі, FP-7 поки наразі ніяка не балістика, а дуристика, і зелений розпил бабла донаторів та платників податків.

        2. я помню аналогичные комментарии относительно миллиона дронов для всу

        3. >> pknzz :
          >> я помню аналогичные комментарии относительно миллиона дронов для всу
          Багато хто пам’ятає. Й коментарі були правдивими. Як і зараз про віртуальні 3 тис. фламінго.
          Нагадаю, спеціально для адептів зелених:
          “НАБУ і САП розкрили схему, в якій організована злочинна група у 2024–2025 роках систематично розкрадала кошти, виділені на закупівлю дронів. Хабарі становили близько 30% від вартості контрактів.”
          тобто “сп.здили дуже багато грошей!”. й це лише те, що відомо офіційно(!)
          Плюс інформація про кількість секретна. А зеленський бреше постійно, тому велика вірогідність, що частина від мільйон дронів справді була віртуальною.

    3. Запуск радянської ракети Р-17, або за класифікацією НАТО Scud-B размальованої в циркові кольори оголошено випробувальним пуском ракети FP-7X a la Fire Point.

    4. адептам оманської шмарклі хламінги через смарагдові окуляри видаються мало не як Сатана, а пройдоха шпілерман переплюнув самого фон Брауна, ну як калашніков приблизно. Не знаю, чи хто дивився слухання цього альтшулера на комісії Гончаренка, то той обурювався, що йому і його шоблі не дали доступ до архівів з документацією щодо військових розробок. Таку хуцпу іще пошукати, але СБУ це не цікавить

      1. Та СБУ (тилове) — мабуть, головне ОЗУ в Україні, їх якщо злочинність і цікавить, то лише в плані взяти її під свій дах, і мати з неї свій “інтерес”.

  2. Все просто FP-7 це стара Р-17 Скад. Макс дальність ~850 км боеголовка ~500 кг.
    Дай бог щоб її допилялила та вона почала літати.

    1. Виробник міфа про FP-7 пише про дальність 200 км і боєголовку 150 кг: https://firepoint.technology/en/ballistic-missile-fp-7/
      Характеристики Р-17 ближчі до міфа про FP-9.
       
      > Дай бог щоб її допилялила та вона почала літати.
       
      Ну звісно, талановиті розробники/ці бетонних лавочок для парків допиляють.
       
      Вони не те пиляють.

    1. Тупе бидло ту казочку вже проковтнуло, тепер їх наступною казочкою годують.

Коментарі закриті.